aranżacja wnętrz

Zmieniamy nasz domy czyli nowa aranżacja wnętrz

Dzień dobry Wszystkim Czytelnikom. Jak doskonale wiecie, od dłuższego czasu planowaliśmy, że przeprowadzimy małą transformację naszego domu. W końcu zdecydowaliśmy się na to. Nie ma co tu gadać, potrzebny nam był porządny architekt.

Aranżacja wnętrz jest kompleksowa

aranżacja wnętrz Jak część wie, a może i nie mieszkamy w Gdańsku. Na obrzeżach uściślając. Niestety projektowanie wnętrz to nie jest nasza mocna strona. Dlatego też zdecydowaliśmy się na to, aby pomógł nam architekt wnętrz. Zawsze uważałam, że profesjonalna aranżacja wnętrz w Gdańsku i okolicy to coś dużo więcej, aniżeli to w jaki sposób na przykład dopasować dane meble do całej przestrzeni. Nam potrzebny był z pewnością ktoś kto realnie znał się na rzeczy. Dlaczego? Przede wszystkim, że mamy pięcioro dzieci i bardzo małą przestrzeń. Wierzcie mi – to, że mamy dom, jeszcze nic nie oznacza. Zrozumiecie, gdy będziecie mieć dzieci – o ile ich jeszcze nie macie. Musieliśmy powiększyć naszą życiową przestrzeń, a jednocześnie sprawić, żeby nie wyglądało to źle. Zależało nam na tym, aby dany architekt przedstawił nam funkcjonalne rozwiązania, które moglibyśmy zastosować w przypadku gdy mieliśmy bardzo dużo rzeczy. Niezliczona ilość ubrań, zabawek, sezonowych przedmiotów. Przy tak dużej rodzinie jest to po prostu nieuniknione. Taka jest prawda moi kochani. Nasz dom, ma taką konstrukcję, która charakteryzuje się przede wszystkim wąską przestrzenią, a za to dosyć wysokim sufitem. Może być to dosyć problematyczne. Zwłaszcza, że nie jest to z pewnością standardowe budownictwo, jakie stosuje się teraz.

Nasz niezastąpiony architekt zaproponował nam, że warto jest nieco przeorganizować przestrzeń i stworzyć przechowalnię po prostu w górnych partiach mieszkania. Okazało się to być dla naszej rodziny wręcz zbawienne. Pawlacze zrobił bardzo dobrą robotę, naprawdę!