naczynka do yerba mate

Zdrowa żywność – yerba mate

Od kilku lat prowadzę sklep internetowy z zdrową, ekologiczną żywnością. Niedawno zdecydowałam się również otworzyć własne stoisko. Nie było z tym większego problemu, gdyż w mieście w którym mieszkam, jest mnóstwo lokali do wynajęcia na tego typu inwestycje.

Naczynka do yerba mate na każdą kieszeń

naczynka do yerba mateBałam się tylko czy w naszym małym miasteczku ten zdrowy trend się przyjmie. Ludzie raczej sceptycznie podchodzą do nowości w małym mieścinach. Zaczęłam od prostych rzeczy jak miód manuka. Nie jest to żadne udziwnienie, miód manuka bowiem wygląda jak normalny miód z tym, że ma dużo więcej właściwości zdrowotnych dzięki znajdującym się w nim methylogloxalu, który ma silne właściwości antybakteryjne, a dodatkowo wspiera odporność. No i udało się, ludzie szybko polubili ten przysmak. Zdobywając ich zaufanie mogłam powoli zacząć wprowadzać inne mniej znane produkty jak chociaż by zestawy yerba mate czy bezglutenowy makaron. Dobre było chociaż to, że wszystko co nie sprzedawało mi się w sklepie, dostępne było w moim sklepie internetowym dzięki czemu towar nigdy nie składował mi się na magazynie. Do punktu stacjonarnego zakupiłam jednak nieco tańsze naczynka do yerba mate, gdyż bałam się, że te oryginalne, wysokiej jakości mogłyby nieco odstraszyć moich nieco nieufnych klientów.

 

Nie musiałam bronić yerba mate, gdyż doskonale sama się ona obroniła i zareklamowała. Wystarczyło namówić jedną klientkę. Właściwości pobudzające jakie ma ta herbata są naprawdę świetne w związku z czym szybko przyjęła się wśród mieszkańców mojego małego miasteczka.