Zamiłowanie do nowoczesnych wnętrz

 

Zawsze uwielbiałam luksusy i porządne wyposażenia wnętrz. Czasami nie trzeba było wydawać dużo, wystarczyło trochę pomyśleć, a wnętrze wyglądało jak luksusowy pałac. Co jakiś czas coś musiałam zmieniać, bo przecież każdy człowiek potrzebuje zmian i jest to absolutnie normalne. Pracowałam w końcu na to, by mieć za co zmieniać swoje wnętrze w zależności od panującej mody, czy mojego nastroju.

Wspaniałe, luksusowe wnętrza

projektowanie nowoczesnych wnętrz na ŚląskuMąż mówił, że już nie ma do mnie siły, ale gdy tylko wpadłam na pomysł, że projektowanie nowoczesnych wnętrz na Śląsku by się nam przydało, to jakoś specjalnie nie oponował przeciw temu. Mówił, że jak zrobią, tak będzie, ale on nie ma zamiaru się w to mieszać. Tak jak zawsze, ale w ten sposób było mi nawet wygodniej. Wyczytałam, że lustra pomagają powiększyć optycznie przestrzeń, więc poprosiłam architekta o projekt, który będzie zawierał jak najwięcej luster. No i dodatkowo zasłony przezroczyste przewijające się wszędzie, ponieważ je uwielbiałam. Miałam nadzieję, że architekt sprosta moim oczekiwaniom, bo byłam raczej wybredną osobą, jeżeli chodziło o projektowanie wnętrz. Sama bym tego nie zrobiła, bo nie znałam się na wszystkich zasadach odpowiedniego urządzania, czy feng shui. Architekci dokładnie wiedzieli, w jakich miejscach stawiać dane meble, by pomieszczenie sprawiało wrażenie bardziej przestronnego i był tam lepszy dopływ światła. Nie chciałam czegoś zepsuć, więc nie miałam wyjścia i musiałam skorzystać z pomocy fachowców, na co mój mąż machnął ręką i jakoś to zaakceptował.

Już około miesiąc po tym, jak zaplanowałam sobie te wielkie zmiany, polegające na zaaranżowaniu praktycznie wszystkich pomieszczeń w domu, miałam wszystko gotowe. Z architektem pracowało mi się bezproblemowo i szybko się dogadaliśmy, bo wiedział, czego oczekuję.