dron z kamerą

Zabawy dzieci i drony

Dzieciństwo kilkanaście lat temu było całkiem inne niż teraz. Kiedyś dla dzieci jednym z najważniejszych punktów dnia była wieczorynka, której teraz nawet już nie ma w telewizji. Teraz dzieci dużo więcej czasu spędzają przy komputerze, nawiązując znajomości przez media społecznościowe zamiast na trzepaku i w piaskownicy. Wtedy nikt nie wiedział co to dron z kamerą.

Dron z kamerą i obecne dzieciństwo

dron z kamerąKiedyś wielkim wydarzeniem było jak ktoś miał nową zabawkę, teraz dzieci co rusz mają nowe zabawki, które nawet nie zdążą się zużyć, a już są kolejne dokupowane nowe, bo aktualnie coś innego jest modne. Kiedyś tego nie było. Jak załóżmy najstarszy miał samochodzik, to najmłodszy z rodziny kilkanaście lat później się też tym bawił. Kiedyś furorę na podwórku potrafiły zrobić samochody sterowane radiowo. Teraz ich miejsce zajmują drony. Hubsan x4 h107p lub quadrocopter czyli mały sterowany bezprzewodowo helikopter, którym możemy sterować i planować przeróżne podróże. Nie problemem jest teraz znaleźć sklep z dronami, dlatego te urządzenia są tak popularne, bo dostęp do nich nie jest wcale trudny i każdy może mieć swój dron, oczywiście jeśli zainwestuje odpowiednią ilość gotówki, bo trzeba pamiętać, że nie jest to tanie urządzenie. Bardziej zaawansowane technologicznie dzieciaki czy studenci budują drony według własnego projektu i bardzo często jest to dron z kamerą. Wyposażenie drona w kamerę daje nam wiele nowych możliwości. Chociażby możemy zacząć filmować swoje przeloty i nauczyć się przy tym obrabiać filmy. Dodatkowo przy pomocy kamery zamontowanej na dronie możemy też robić zdjęcia z lotu ptaka, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a poza tym można te zdjęcia sprzedawać do gazet lub banków zdjęć i zarobić na tym jakieś groszowe sprawy.

Jak widać dzieciństwo dzisiaj jest o wiele bardziej skomputeryzowane i dzieci już od małego są oswajane z komputerem, żeby w przyszłości mieć jak najprostszy start. Pod względem przygotowania do przyszłego życia dzisiejsze dzieciństwo robi to o wiele lepiej, dlatego urodzeni dziś mają dużo szczęścia. Kup sobie dron z kamerą a będziesz szczęśliwy