Wynajmowanie łodzi na wakacjach

Powoli zaczyna się sezon letni, a  to oznacza że trzeba już zacząć planować swoje wakacje, bo w tym roku lato  Polsce nie ma być zbyt gorące jak zapowiadają prognozy, więc bardzo duża liczba osób wyjeżdżą na wakacje za granicę. Od lat najbardziej popularnym kierunkiem wakacyjnym w Polsce jest Grecja, bo jest to piękny i malowniczy kraj i stosunkowo tani jak na takie luksusy jakie tam panują.

Wakacje na jachcie

czarter jachtów grecjaJak się okazuje w tym roku oprócz tego, ze do Grecji wybiera się rekordowa liczba turystów to spora część z nich nie zarezerwowała sobie jeszcze hotelu. O wiele lepiej opłaca się wynajęcie jachtu na kilka osób. Jest to fenomenalna atrakcja, która rok rocznie przyciąga tysiące turystów, którzy własnie w taki sposób chcą spędzić swoje wakacje. Jest to wprost fenomenalne rozwiązanie, bo jak się okazuje czarter jachtów grecja na tydzień kosztuje praktycznie tyle samo co wynajęcie hotelu, a tu mamy piękne widoki na każdej wyspie na jaką zechcemy popłynąć. Wynajmując taki jacht musimy mieć tylko na pokładzie jedną osobę z uprawieniami morskimi co do patentu żeglarskiego i już sami możemy wypłynąć takim jachtem. Jeżeli natomiast nikt z nas nie posiada takich umiejętności to również można wynająć sobie sternika, który za dodatkową opłatą będzie nam pomagał w sterowaniu łodziom przez cały okres trwania wynajmu Dzięki temu możemy samodzielnie zwiedzić sporo wysp, które są w Grecji praktycznie niezamieszkane.

Wynajmując z koeli hotel, musielibyśmy dodatkowo wynająć sobie jacht jeżeli chcielibyśmy trochę sobie popływać, a tak samo pływanie mamy za darmo, gdyż śpi się bezpośrednio na jachcie, a z racji tego, ze noce w Grecji są bardzo ciepłe to jest możliwość spania również na łóżkach, które są na otwartym pokładzie i podziwiać piękne niebo.