depilacja laserowa

Wykonuję depilacje laserowe w salonie kosmetycznym

Od bardzo długiego czasu pracuję w dużym salonie kosmetycznym na terenie Wrocławia. Dostałam tam stały etat po odbytym wakacyjnym stażu. Moja szkoła średnia oferowała nam różnego rodzaju praktyki w dobrych punktach.

Depilacja laserowa to najnowsza technika depilacji jednak lepiej, ją robić w specjalistycznym salonie

depilacja laserowaBardzo się z tego powodu cieszyłam, ponieważ zyskałam cenne doświadczenie zawodowe i potrafiłam wykonywać o wiele więcej rzeczy. Jednak od pewnego czasu moje codzienne zajęcie stało się rutyną. Wszystko zaczęło się od uruchomienie u nas nowej usługi. Skuteczna depilacja laserowa Wrocław, taka nazwa pojawiła się na naszej stronie internetowej. Na początku rzadko kto był chętny na taki zabieg. Niestety marketing zrobił swoje. Nasze nowe ulotki bardzo skutecznie przyciągały nowych zainteresowanych. Ja oczywiście dostałam to zadanie. Makijaż oraz inne kosmetyczne zabiegi stały się dla mnie marzeniem. Jedyne co robiłam to obsługiwałam nasze solarium w drugim pomieszczeniu i obsługiwałam spory laser. Po pewnym czasie błagałam szefową o zmianę. Jednak ta zawsze była nie ugięta. Depilacja laserowa miała pozostać ze mną do końca moich dni. Moje klientki często dzwoniły z miesięcznym uprzedzeniem aby zapisać się na spotkanie. To mnie zawsze interesowało. Zazwyczaj były to już starsze panie. Młode kobiety unikały tego typów wizyt. Depilacja laserowa we Wrocławiu nie była jeszcze zbyt popularna. Oferowały ją tylko dwa miejsca w tym mieście. My nie dawaliśmy szans naszej konkurencji. Nasze kreatywne sposoby na reklamę oraz wyrobiona marka przyciągały wiele osób. Bardzo zyskała na tym moja pensja.

Często czekały mnie bonusy za nowych klientów oraz za stworzenie miłej atmosfery. Rozmowa z innymi ludźmi była wielką częścią mojej pracy. Bez niej nie mogło się dalej obejść. Na szczęście miałam do tego predyspozycje.