kalendarze książkowe z logo

Wykonałam własne kalendarze książkowe z logo

Bardzo zawsze lubiłam zajmować się rzeczami plastycznymi. Zarówno rysowanie, projektowanie, fotografowanie, jak i lepienie z plasteliny mi się podobało. Nie była to co prawda moja praca, a jedynie hobby, ale często do niego wracałam, szczególnie jak pogoda była niesprzyjająca i nie dało się wyjść na podwórko.

Kalendarze książkowe z logo i zabawa w projektowanie

kalendarze książkowe z logoOstatnio zabrałam się za coś niespotkanego. Spodobały mi się bardzo kalendarze książkowe na zamówienie. Sama miałam taki prosty i mało atrakcyjny. Kupiłam go bo był akurat w promocji, a ja potrzebowałam miejsca na zapisywanie różnych dat spotkań i tego co muszę zrobić. Kalendarze książkowe z logo też byłby dobrym pomysłem. Pomyślałam, ze mogłabym się pobawić i sama taki zaprojektować. Jak się okazało jest to teraz bardzo popularne. Można zamówić swój kalendarz w internecie, a drukarnia nam go przyśle na podany adres. To był dla mnie bardzo zaskakujące, myślałam, że nikt nie myśli o takich rzeczach. A jednak kalendarze ścienne na zamówienie cieszyły się powodzeniem. Tym bardziej chciałam mieć własny kalendarz. Na pewno nikt inny nie będzie takiego miał. Mogę wybrać nawet liczne stron jakie potrzebuje na notatki i telefony. To było duże ułatwienie. Interesował mnie również kalendarz trójdzielny na zamówienie ale stwierdziłam, ze to jednak nie dla mnie. Wolę taki w formie książkowej, którą wszędzie mogę zabrać ze sobą.

Wykonywanie własnego kalendarza było dla mnie wyzwaniem, ale sprawiło mi też dużo przyjemności. Cieszyłam się, ze mi się w końcu udało i mam coś, czego nie ma nikt inny.