Wyjazd z Koszalina do Niemiec

 

Niestety, tak się składa, że moja cała rodzina mieszka za granicą. Wszyscy wyprowadzili się tam jakiś czas temu, włącznie z moimi rodzicami i babcią. Ja wolałam zostać w Polsce, ale co jakiś czas się odwiedzamy. Nie mogłabym tak nie widywać ich z pół roku. Dlatego co miesiąc mniej więcej wsiadam do busa i jadę w podróż.

Moje podróżowanie busami

niedrogie busy Koszalin NiemcyNie jestem szczęśliwą posiadaczką auta, więc muszę szukać innych środków transportów. Zazwyczaj wybieram niedrogie busy Koszalin Niemcy, ponieważ za niską cenę można dotrzeć do celu w komforcie i spokoju. Korzystam z tej samej firmy zazwyczaj, no chyba, że akurat szybko potrzebuję przewozu, to wtedy jeżdżę z przesiadkami. W naszych busach z Koszalina, jest wspaniale. Cicha, relaksująca muzyka gra nam przez całą drogę, chyba, że kierowca akurat informuje przez głośnik o długości postoju, oraz różnych innych informacjach. W busie mogę sobie zrobić zawsze kawę, lub herbatę, ponieważ są automaty dla pasażerów. Bardzo mi się to podoba, ponieważ uwielbiam kawy z automatu. W busach jest i toaleta na wyjątkowe okazje, jednak zazwyczaj korzystam z ubikacji na postoju. Jednak zawsze jest ten komfort, że w razie czego można sobie z niej skorzystać w trakcie jazdy. Uwielbiam jazdę busami, bo mogę patrzeć przez okno co się dzieje, podziwiać widoki i robić zdjęcia. Zawsze mam całkiem sporą kolekcję zdjęć z podróży. Gdybym latała samolotem, to jedyne co mogłabym sfotografować ro chmury. a tak, to zawsze spotka mnie coś ciekawego.

Przyzwyczaiłam się do podróżowania busami i jest to mój ulubiony środek transportu. Jako pasażer, nie muszę się niczym denerwować, w spokoju siadam na fotelu i czekam, aż kierowca dowiezie nas do celu. Moja rodzina zawsze czeka na mnie z wytęsknieniem na dworcu. To szalenie miłe.