Bombonierki reklamowe

Wizyta zagranicznych gości

Od jakiegoś miesiąca w szkolę gdzie uczę geografii nie mówiło się o niczym innym jak tylko tym, że przyjadą do nas na tygodniową wymianę uczniowie. Naturalnie najbardziej podekscytowani byli młodzi uczniowie, jednak jak się okazało dyrekcja naszej placówki oświaty również dostała nie małego bzika.

Bombonierki reklamowe to bardzo dobry pomysł

Bombonierki reklamoweChcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony, ponieważ wiadomo nawiązywanie takiej czy innej współpracy jest niezwykle ważne. Dlatego też jako grono pedagogiczne mieliśmy szereg rozmów na temat tego w jaki sposób możemy nie tylko przywitać i ugościć naszych przybyłych ale również pożegnać. Później nie będzie czasu na narady. Jako, że bardzo spieszyło mi się do domu stwierdziłam, że dobrym pomysłem byłoby zamówienie czegoś słodkiego. Wiadomą sprawą jest, że nic tak nie łączy ludzi jak jedzenie a przede wszystkim słodycze. Cukier pomoże zażegać ból po rozstaniu no i tak dalej. Okazało się, że bombonierki reklamowe to bardzo dobry pomysł i dyrektor poszukał firmy, która zajmie się nie tylko samymi słodyczami ale również zaprojektuje dla nas fajne pudełka. Udało znaleźć się drukarnie, która bardzo chętnie wykonała to zadanie ale również służyła radą na każdym etapie projektu opakowania.

Ostateczna wersja wyglądała tak, że na zdjęciu znajdował się budynek naszej szkoły oraz klika ujęć z jej wnętrza. Wewnątrz znajdowały się czekoladki z nadzieniem waniliowym. Wierzę, że naszym zagranicznym gościom bardzo smakował nasz słodki prezent i myślami będą wracać do chwil spędzonych razem w szkole.

Więcej: bombonierki reklamowe