Wizyta w sklepie plastycznym była owocna

Często miewam różne pomysły, ale zawsze są one dobre. Ostatnio zainteresowałam się zajęciami plastycznymi i zapisałam się na te zajęcia. Mama pochwala, że dodatkowo po szkole szukam mądrego zajęcia i zawsze wspiera każdy mój wybór, który jest dobry.

W sklepie plastycznym kupiłam wszystkie niezbędne materiały

sklep plastycznyKiedy zapisałam się na zajęcia to dostałam listę niezbędnych materiałów do kupienia. Muszę je mieć podczas każdych zajęć. Od razu poszłam do centrum handlowego, gdzie jest sklep plastyczny, aby we wszystko się zaopatrzyć. Zajęcia zaczynam w środę pierwszy raz i do tego czasu muszę kupić wszystko. W sklepie było sporo ludzi i nawet spotkałam dziewczynę, która zapisywała się w tym samym czasie co ja. Dowiedziałam się, że ten sklep plastyczny należy do jej mamy. Pomogła mi wybrać niezbędne materiały i poszłam do kasy. Mama Dominiki dała mi zniżki, gdyż jestem nową koleżanką jej córki. Porozmawiałyśmy o naszej pasji do malowania i dowiedziałam się, że sklep plastyczny założyła za namową męża, który jest znanym artystą. Dominika ma talent po ojcu i w przyszłości chce mu dorównać. Dlatego zapisała się na zajęcia, aby jeszcze bardziej rozwinąć swoje zdolności. Mama koleżanki powiedziała, że mogę zaglądać do jej sklepu zawsze kiedy będę miała na to ochotę i mogę zawsze liczyć na spore zniżki. Wymieniłam się z Dominiką numerami telefonów i umówiłyśmy się, że na zajęcia pójdziemy razem. Regularnie odwiedzam ten sklep i tylko tam kupuję wszystkie niezbędne materiały. Zajęcia mi się podobają.

Dominika radzi sobie lepiej ode mnie, ale nie ma się co dziwić. W końcu talent odziedziczyła po swoim ojcu. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości będzie znana tak samo jak on? Mam nadzieję, że jej się to uda i mocno trzymam za nią kciuki.