Wielowymiarowa fotografia na różne okazje

Fotografia jest to niesamowite forma wyrazu, która pozwala uchwycić ważne momenty w życiu człowieka. Takie, o których warto pamiętać, ale i te pozornie błahe, które wraz z biegiem lat nabierają zupełnie nowego kolorytu i są postrzegane zupełnie inaczej. Dzięki zdjęciom możemy wyraźnie dostrzec upływający w błyskawicznym tempie czas, co szczególnie widać po dzieciach. Najpierw fotografie ciążowe, następnie z chrztu, później z urodzin, no i wesela. 

Nic lepszego jeszcze nie wymyślono

fotografia portretowa łódźZdjęcia to w teorii zwykłe obrazki, jednak praktycznie stanowią one kopalnie wiedzy. W końcu kto nie lubi oglądać fotografii z minionych lat, dzięki którym możemy zobaczyć otaczających nas ludzi, ale i przedmioty w zupełnie innej scenerii, w chwilach w których nie mogliśmy im towarzyszyć, albo po prostu nas nawet nie było. Nie chcę, żeby najbliższe słowa wybrzmiały nadmiernie patetycznie, ale poprzez zdjęcia poniekąd zapisujemy historię. Skąd czerpiemy wiedzę o dawnych dziejach, obecnie postrzeganych jako historycznych jeżeli nie z zapisków i właśnie zdjęć. Warto uwieczniać nie tylko piękne oblicza przyrody, ale przede wszystkim ludzi, bo to właśnie oni zmieniają się w najszybszym tempie. Można zdecydować się nawet na coś takiego jak fotografia portretowa, dzięki czemu zapisujemy własne oblicze, ale z takiego obrazu można wyczytać znacznie więcej. To jakimi byliśmy ludźmi w danym czasie, bo świadczą o tym nie tylko ubiór, ale i fryzura, wyraz twarzy, sceneria.

Fakt, że człowiek w swoim życiu przechodzi wiele etapów można w świetny sposób zapisać, więc dlaczego z tego nie skorzystać, skoro trudno o lepszą formę wyrazu, która nie straci na aktualności ani jutro, ani za 10 lat. Płyt CD może nie być, ale wywołane obrazki zostaną z nami na zawsze. 

Więcej na stronie http://fotografialepszykadr.pl