system b2b

Używałem odoo erp

Jestem zawsze pierwszy do wszelkich technologicznych nowinek. Wśród nich jest testowanie różnego rodzaju systemów. Po prostu lubię wiedzieć, co się dzieje. Nieraz pobieram wersję demo jakiegoś programu, tylko po to, aby wiedzieć, jak on wygląda.

Jest wiele osób, które korzystają z odoo erp

system b2bNawet jeśli nie zamierzam akurat stosować erp dla budownictwa, czasami ściągnę sobie nawet coś takiego. Dzięki temu mam większe obeznanie w tym, co teraz się dzieje. Wiem, jakie są odkrycia i jakie funkcjonalności zostały wprowadzone. To czyni mnie bardziej zaznajomionym z technologią. Jakiś czas temu testowałem odoo erp. Chciałem się dowiedzieć czy rzeczywiście jest on tak dobry, jak o nim mówią. Co prawda nie jest to całkiem nowe oprogramowanie, wcześniej było znane pod inną nazwą, ale wcześniej jakoś nie miałem z nim do czynienia. Spodobał mi się ten system b2b. Stwierdziłem, że będę go stosował u siebie w firmie. Mój wcześniejszy był zdecydowanie gorszej jakości, więc po prostu postanowiłem zainwestować. Uznałem, że ta inwestycja mi się zwróci. Czasami testuję też na przykład erp e commerce. Sam potrzebuję takich rozwiązań, ponieważ sprzedaję różne rzeczy przez internet. Jest obecnie tyle programów tego typu, że aż dziw. Można swobodnie wybierać. Nie wszystkie jednak są na tyle proste w obsłudze, żeby mogły ich używać małe firmy.

Raczej właśnie przeznaczone są one dla dużych przedsiębiorstw, które potrzebują znacznie większej ilości parametrów i którym nie przeszkadza, że system zajmuje dużo miejsca. Dobrze, że tych produktów jest obecnie tak dużo.