lakiernik

Usługi lakiernicze mój sposób na życie

Razem z moim współlokatorem i dobrym przyjacielem znamy się od najmłodszych lat. Razem chodziliśmy do przedszkola i do wszystkich szkół. Ostatnio skończyliśmy technikum mechaniczne, oprócz tego naszą pasją są też samochody, zawsze jeździmy na wszystkie zloty samochodowe w Białymstoku i naprawiamy znajomym auta.

Mechanik i lakiernik z Białegostoku

lakiernikTeraz jesteśmy po szkole, więc trzeba było zabrać się za jakąś normalną pracę. Mieliśmy zamożne rodziny, które zawsze nam pomagały we wszystkich naszych pomysłach. Postanowiliśmy otworzyć własny auto serwis. Ja byłem mechanikiem, a dodatkowo zajmowałem się jeszcze lakiernictwem bowiem dobry lakiernik Białystok to rzadkość. Oprócz tego, obok powstałaby auto klimatyzacja, prowadzona przez mojego przyjaciela. Mieliśmy nawet miejsce, gdzie moglibyśmy to otworzyć, na przedmieściach stał opuszczony już plac, kiedyś sprzedawali tam samochody używane i zamienne części. Ford miał otworzyć tam swój nowy salon samochodowy, ale jednak znalazł lepszą lokalizację w centrum miasta. Rodzice zgodzili się na ten pomysł i pomogli nam otworzyć własny warsztat. Wszystko szło po naszej myśli, zaczynaliśmy na początku od małego garażu z kanałem a auto klimatyzacja była tylko w nazwie, ewentualnie jak ktoś chciał coś zrobić z klimatyzacją to albo robiliśmy to na zewnątrz, albo w kanale na warsztacie. Jednak szybko się rozbudowaliśmy, w niecały rok udało nam się zbudować dwa dodatkowe garaże warsztatowe i obok budynek z jednym garażem od klimatyzacji.

Zatrudniliśmy kilku pracowników a sami zaczęliśmy bywać tam bardzo rzadko, ponieważ korzystaliśmy z życia. Był to świetny pomysł, w przyszłości planujemy otwarcie myjni samochodowej obok naszych warsztatów, wierzymy, że to podniesie nasze zyski.