Unikatowa dekoracja do domów

Mieliśmy jechać na roczek córki mojej koleżanki Magdy. Za bardzo nie wiedziałam co jej kupić, a wszystkie pomysły wydawało się takie nie trafione. Koniec, końców postanowiłam zamówić obraz. Ona lubi wszystko wieszać na ścianie, więc powinna być z tego zadowolona. Tylko jaki obraz? W zwierzęta? Kwiaty? Zostałam zmuszona zajrzeć do internetu, żeby znaleźć inspiracje.

Zdjęcie jako obraz

obraz na płótnie ze zdjęciaZ pomocą i przyszedł obraz na płótnie ze zdjęcia. Magda jest bardzo rodzinną osobą, więc pomyślałam że zdjęcie jej córki jako wersja obrazu będzie trafionym prezentem. Z tego co popatrzyłam i poczytałam to obraz na płótnie ze zdjęcia jest fajnym i kreatywnym rozwiązaniem, ponieważ można swoje zdjęcie albo grafikę wydrukować, na płótnie co daje nam oryginalną i unikatową dekorację. Jakiekolwiek pomieszczenie nabierze swój indywidualny wygląd. Na płótnie można umieścić wszystko co się żywnie podoba, jako obraz rodzinny, czy wydrukować zdjęcie z wakacji i sobie powiesić. A nawet stworzyć własną grafikę, która nada niebanalny efekt wizualny – oraz postacie z bajki żeby móc udekorować pokój dziecka w innowacyjny sposób. Materiał, który jest wykorzystywany do tego celu. Posiada dobrą chłonność farby, przez co kolory są głębokie i wyraźne. A sama konstrukcja tego obrazu jest lekka, więc można zawiesić na każdej możliwej ścianie. Można również podzielić zdjęcie na mniejsze części, żeby uzyskać efekt spójności po powieszeniu ich wszystkich obok siebie. Producenci dają nam możliwość wyboru wykonania, w rożnych rozmiarach.

Moja koleżanka Magda była bardzo zadowolona z tego prezentu od razu poprosiła swojego męża Adriana o powieszenie tego obrazu. Ona była zadowolona, że ma zdjęcie swojej córki – a ja, że to wszystko mam już za sobą i nie musiałam przejmować się prezentem.