Car Spa

Udana renowacja lakieru – car spa

Jakiś czas temu stwierdziłam, że mój samochód wygląda doprawdy okropnie. Byłam wkurzona, że tak jest i że o niego nie dość dbam. Nie mam garażu, żeby gdzieś go schować i aby nie miał styczności z wilgocią i innymi negatywnymi czynnikami.

W czym pomoże car spa?

Car Spa

Muszę więc troszczyć się o to, aby przeprowadzana była częściej niż w takim przypadku renowacja lakieru. Niestety nie myślałam o tym i teraz niedawno było już naprawdę niezbyt dobrze. Nie wiedziałam czy cokolwiek mi pomogą te samochodowe zabiegi. W Łodzi miałam znajomego, który się na samochodach zna bardzo dobrze, więc postanowiłam się do niego udać. On orzekł, że jest szansa, aby znów wyglądał jak należy, bo nie jest jeszcze aż tak źle. Widział już samochody w bardziej opłakanym stanie. Powiedział, że zrobi mi polerowanie lakieru i inne potrzebne rzeczy, ale muszę samochód zostawić na tydzień. Zgodziłam się, bo cóż było robić? Cieszyłam się, że zaufany człowiek zajmie się moim autem, bo czasami można się różnych rzeczy nasłuchać o tych pseudo specjalistach. Wiedziałam, że car spa, które prowadził Zbigniew będzie znakomitym rozwiązaniem. Zadbał on o auto z zewnątrz, a później zadzwonił, żeby spytać czy chcę, aby zrobić jeszcze pranie tapicerki samochodowej. Stwierdziłam, że czemu nie? U niego miałam na wszystko konkurencyjne ceny.

Jakość jaką mi zaproponował była także świetna. Muszę przyznać, że moje autko wygląda teraz o niebo lepiej niż wcześniej. Muszę tylko teraz o nie lepiej dbać, żeby historia się nie powtórzyła i żebym zaraz znów nie musiała iść do Zbyszka.