natrysk pianki poliuretanowej

Tymczasowa praca – natrysk pianki poliuretanowej

Pół roku temu niestety straciłem pracę. Tak już się po prostu ułożyło, że ją straciłem i nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Pracowałem w jednej z korporacji i wykonywałem tam pracę biurową.

Natrysk pianki poliuretanowej był prosty

natrysk pianki poliuretanowejPraca taka bardzo mi odpowiadała, chociaż prawdę mówiąc wykształciłem się w zupełnie innym kierunku, a mianowicie w kierunku bardziej technicznym. Jednakże tak bardzo spodobała mi się praca w korporacji, że nie wyobrażałem sobie robić nic innego w swoim życiu. Po tym jak straciłem pracę niestety nie mogłem znaleźć sobie niczego nowego, nawet pomimo tego, że nieustannie szukałem. Tymczasowo zatrudnił mnie mój wujek, który ma swoją firmę i głównie wykonuje ocieplenie poddasza pianką u klientów. Co prawda, wstydziłem się takiej pracy, ale miałem nic innego na oku, więc zgodziłem się na to. Póki co nadal tam pracuję, razem z firmą robimy przeróżne rzeczy, takie jak na przykład izolacja poddasza pianką. Niestety ja nie robiłem tam można powiedzieć, że ambitnych rzeczy, bo się na tym kompletnie nie znałem Głównie robiłem natrysk pianki poliuretanowej i tym podobne rzeczy. W zasadzie to, żeby zrobić natrysk pianki było najprostsze, dlatego też ja robiłem taką robotę, gdyż prawdę mówiąc na niczym innym się nie znam. Sama izolacja pianką z pozoru wydaje się dość łatwa do zrobienia, jak się na to z boku patrzy. Jednakże prawdę mówiąc nie jest to łatwe do wykonania, dlatego też ja nigdy sam tego nie wykonuję. Do tego potrzeba doświadczenia i umiejętności w tym zakresie, których niestety nie mam. Źle czuję się w tej pracy, szukam ciągle pracy takiej, jak moja poprzednia pracy.

Póki co niestety nie ma żadnego odzewu ze strony pracodawców, do których wysyłam swoje CV, jednakże nie tracę nadziei. Mam nadzieję, że los się do mnie uśmiechnie i znów będę robił to, co lubię.

Jeśli interesuje nas natrysk pianki poliuretanowej – www.purtech.pl