transport mebli

Transport mebli i przeprowadzki moim pomysłem

Nazywam się Mariusz i mieszkam w Gdyni. Przez jakiś czas pracowałem za granicą, ale postanowiłem wrócić do trójmiasta i zacząć tutaj coś robić. Mój znajomy, który mieszka w Gdańsku mam firmę, która oferuje przeprowadzki i powiedział, że jest świetny interes.

Transport mebli z Gdańska – biznes

transport mebliUznałem, że takie przeprowadzki to świetny pomysł na biznes i mógłbym się tym zając. Mam odpowiedniego dostawczaka, który nadaje się na transport mebli gdańsk, ponieważ już kiedyś nim wiozłem kanapy dla ciotki. W sumie, to mógłbym także świadczyć usługi dla sklepów i zlecaliby mi transport mebli do klientów. Tak zrobię! Założę własną firmę, będę oferował przeprowadzki klientom oraz podejmę współpracę z jakimiś sklepami. Będę dla sklepów organizował transport mebli, które kupili klienci. Mój samochód dostawczy jest w bardzo dobrym stanie technicznym i pomieści naprawdę sporo rzeczy. Zapytałem znajomego co poza samochodem jest potrzebne, aby organizować takie przeprowadzki. Znajomy się zaśmiał i powiedział, że dyspozycyjność i siła. Czasami klienci proszą, aby pomóc im i znieść rzeczy do samochodu. To nie jest problem. Zawsze będę mógł doliczyć dodatkowe koszty do przeprowadzki, ponieważ noszenie nie jest wliczone w cenę. Obliczę ile dokładnie spala moje auto, żeby dokładnie obliczyć koszty, jakie poniosą klienci za przeprowadzki za pośrednictwem moich usług. Cieszę się, że wróciłem do trójmiasta, mam tutaj mnóstwo znajomych i pomysł na świetny biznes, który na pewno się uda.

Przeprowadzki będą zawsze potrzebne i moje usługi na pewno będą się cieszyły ogromnym powodzeniem. Dam znać jeszcze moim znajomym, bo jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy, to może się do mnie zgłosić. Zawsze chętnie coś przewiozę. Będę obsługiwał całe trójmiasto, dzięki czemu będę miał więcej klientów.