Transmisja wyników z imprezy sportowej na stronie www

Zainteresowanie zawodami sportowymi z roku na rok rośnie. Zawody organizowane są nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale również dla amatorów. Mogą być to zawody biegowe, rowerowe, nordic-walking, biegi narciarskie i wiele innych.

Wyświetlanie wyników na telebimach i tablicach świetlnych

pomiar czasu na zawodachUczestnicy zawodów powinni mieć zagwarantowany dokładny pomiar czasu. Ważne jest też, by na trasie czas mierzony był nie tylko na mecie (to mogłoby doprowadzić do prób oszukiwania), ale również w różnych punktach kontrolnych. Firmy, które mają w swojej ofercie profesjonalne pomiary czasu, oferują także wiele dodatkowych atrakcji. Większość firmy transmituje wyniki z imprezy sportowej na żywo w internecie. Dla każdej imprezy przygotowywany jest specjalny panel na stronie internetowej, gdzie można cały czas sprawdzać pomiary. Taki pomiar czasu na zawodach to bardzo dobre rozwiązanie. Jeśli zawody sportowe trwają długo, to istnieje też możliwość śledzenia zawodników na specjalnym schemacie trasy. Punkty oznaczają zawodników i są ustalane na podstawie pomiarów czasu w miejscach kontrolnych. Dodatkowo można skorzystać z oferty telebimu kolorowego mobilnego. W takim telebimie zainstalowano wcześniej aplikację, dzięki której możliwe jest regularne wyświetlanie wyników zawodników z trasy. Poza tym na telebimach mogą znaleźć się też loga sponsorów i zdjęcia z mety. Telebim może wyświetlać także pozdrowienia dla finiszujących na mecie zawodników.

Takie urządzenie będzie na pewno doskonałym urozmaiceniem imprezy sportowej i podniesie jej atrakcyjność. W rejonie mety znajduje się tablica świetlna wyników. To właśnie na niej wyświetlane są imiona i nazwiska zawodników wraz z ich wynikami. Wiele firm ma w swojej ofercie wysyłanie SMS-ów z wynikiem do zawodników. Dzięki temu zawodnik od razu na mecie zna swój rezultat.