To proste – drzwi szklane wizytówką Twojej firmy

Obecnie bardzo trudno jest zaskoczyć nowych (i starych) klientów oraz potencjalnych kontrahentów czymś nowym, jeśli chodzi o promocję firmy czy marki. Klasyczne rozwiązania odchodzą nieco w niepamięć, zastępowane setkami – jeśli nie tysiącami – nowatorskich sposobów na zwracanie uwagi. Często jednak takie sposoby bywają zbyt rzucające się w oczy, zbyt mało subtelne i w efekcie nie przynoszące pożądanego rezultatu. Jaką aranżację wybrać?

Drzwi szklane to gwarancja podniesienia prestiżu biura.

drzwi szklaneDrzwi szklane to coś zupełnie innego umożliwiają one dyskretne zwrócenie uwagi każdego odbiorcy bez względu na to, czy na ogół potrafi on dostrzegać detale; po prostu taka osoba zauważy, że jest w nowocześnie wyglądającym biurze, które jest miejscem pracy profesjonalistów. Jednocześnie zabudowy szklane mogą kojarzyć się z takimi cechami jak przejrzystość, uczciwość, czystość i dbałość o estetykę, a więc rzeczami, które w dzisiejszych czasach bardzo często niestety schodzą na drugi plan. Nie wahajmy się też przed zakupem takich rzeczy jak drzwi szklane albo – co jeszcze bardziej może wprawić innych w podziw przy odpowiednim dobraniu towaru – lustra na wymiar. Zwłaszcza te ostatnie mogą często być kluczem do sukcesu, ponieważ dzięki dzisiejszej, nowoczesnej technologii możemy już nie tylko kazać przyciąć lustro według własnych planów i potrzeb, ale także zaopatrzyć się w takie lustra na wymiar, które będą układać się we wzory, litery czy nawet obrazy! Taki widok w biurowcach to już rzadkość i bez wątpienia należy zastanowić się, czy skorzystanie z takiej taktyki nie będzie strzałem w dziesiątkę.

Z pewnością zarówno pracownicy, jak i klienci będą doskonale się czuć w nowocześnie urządzonej siedzibie firmy, wiadomo przecież, że nowość niesie entuzjazm. Zachodnie modele korporacyjne korzystają praktycznie wyłącznie z otwartych przestrzeni, które oddzielają drzwi szklane i ściany. Warto zainspirować się zagranicznymi rozwiązaniami.