transport paczek anglia polska

Tęsknota za ukochanym Pankracym i transport zwierząt za granicę

Basia zaraz po studiach wyjechała z dwoma koleżankami do Wielkiej Brytanii. Początkowo chciały tylko dorobić przez okres wakacyjny, żadna z nich nie planowała zostać tam na dłużej. Kiedy jednak wróciły do kraju i zderzyły się z brutalną sytuacją na lokalnym rynku pracy zdecydowały się ponownie wyjechać do Londynu, tym razem jednak na dużo dłużej.

Nietypowy transport paczek

transport paczek anglia polskaTeraz mija piąty rok odkąd tam zamieszkały i raczej nie planują powrotu do Polski. Busy Anglia – Polska są tanie i kursują niemal codziennie, więc Basia często odwiedza rodziców. Stopniowo też przymierza się do całkowitej przeprowadzki do Anglii. Prawdę mówiąc, większość swojego dobytku przetransportowała już do Londynu. Przez jakiś czas regularnie nadawała paczki do Anglii. Teraz został tylko jej ukochany kocur Pankracy. Bardzo za nim tęskniła ale bała się, że zwierzak może nie przeżyć długiej podróży. Zwłaszcza, że Pankracy od małego był chowany w bloku, nigdy nie opuszczał domu. Basia zwlekała z tym najdłużej jak się da, z niepokojem przyglądała się, firmom przewozowym. Wreszcie jednak znalazła firmę oferującą transport paczek nietypowych. Przewóz zwierząt był w ofercie. Po upewnieniu się po raz setny, że transport paczek Anglia Polska będzie bezpieczny wysłała Pankracego do Londynu. Odbierając go na miejscu czuła ogromną ulgę. Kocur wydawał się zupełnie nieprzejęty całym zamieszaniem. Okazało się, że niepotrzebnie się martwiła. Firma przewozowa spisała się na szóstkę.

Przez całą podróż kot był spokojny i bezpieczny. Teraz, kiedy ma go już na miejscu przy sobie, Basia nie widzi najmniejszego sensu w powrocie do kraju. Ma w Wielkiej Brytanii stabilną i dobrze płatną prace oraz przyjaciół. Do szczęścia brakowało jej tylko Pankracego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://przewozy-anglia.com