Szybkie przesyłki kurierskie

Dostarczenie paczki przez klasyczną pocztę, nie zawsze oznaczało szybkie jej otrzymania w stanie nieuszkodzonym, dlatego sporo klientów rezygnowało z dostawy. Odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, stały się firmy kurierskie.

Ile trwa dostawa przesyłek kurierskich?

przesyłki kurierskie w ŁodziKlientom zawsze zależy na czasie, dlatego zaraz po zakupie, wysyłają sprzedawcy informację, że proszą o szybką wysyłkę. To całkiem zrozumiałe, bo dla niektórych czekanie na dostawę jest minusem zakupów w sieci. Najszybsze są przesyłki kurierskie w Łodzi, ponieważ docierają do klienta w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie sprzedawcy. Kurier znacznie szybciej dostarczy przesyłkę do adresata niż każda inna firma zajmująca się dostarczaniem paczek. Nadana przesyłka jeszcze tego samego dnia trafia do magazynu głównego, z którego jest wysyłana w drogę do adresata. Już następnego dnia rano, kurier ją odbiera i dostarcza odbiorcy. Plusem przesyłek kurierskich jest też możliwość śledzenia drogi przesyłki na bieżąco. Ponadto kurier zawsze się kontaktuje przed dostawą z klientem, w celu ustalenia godziny odbioru. Taka forma wysyłki jest droższa niż zwykły list polecony ekonomiczny, ale szybko dociera, jest bezpieczna i dodatkowo ubezpieczona. W zależności od firmy, za paczkę musimy zapłacić od piętnastu do trzydziestu złotych. Jej ostateczna wartość zależy od wielkości i wagi przesyłki, oraz tego czy posiada standardowe wymiary. Na polskim rynku działa przynajmniej kilka, dużych firm kurierskich.

Dostawa do domu, jest bardzo wygodną formą odbioru paczki, ponieważ kurier nam ją przywiezie w uzgodnionym wcześniej terminie. W razie kiedy nie będzie adresata w domu, to zostawi namiar na siebie z prośbą o kontakt, ponieważ jemy też zależy na szybkiej dostawie paczek.