Szybka została szybko naprawiona

Jakiś czas temu kupiłam sobie nowy telefon. bardzo mi się podobał. Był prosty w obsłudze. Dobrze działał i robił piękne zdjęcia. Byłam z niego zadowolona. Moja córka już umiała sobie go włączyć i oglądała czasem bajki kiedy ja szykowałam dla niej śniadanie albo jak musiałam coś szybko załatwić i potrzebowałam trochę ciszy. Często pracuje z domu więc czasem niestety muszę włączyć coś córce na telefonie. 

Musiałam wymienić szybkę w moim telefonie

samsung galaxy wymiana szybkiZazwyczaj staram się włączać córce bajki edukacyjne lub piosenki polskie i angielskie żeby jak najwięcej się z nich nauczyła. Dziecko jest jak gąbka i na prawdę wszystko chłonie. Niestety kiedyś spieszyłam się do pracy i źle włożyłam telefon do mojej torebki. wypadł mi i zbiła mi się szybka. Musiałam pilnie zawieźć go do serwisu. Nie wiedziałam gdzie się kierowcą więc wpisałam w laptopie w wyszukiwarce samsung galaxy wymiana szybki. pojawiło mi się kilka lokalizacji, w których mogłam to załatwić. Kilka miejsc gwarantowało naprawę od ręki. odjechałam do miejsca, które było najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Okazało się, że telefon fachowiec naprawi mi w ciągu trzydziestu minut. Oczywiście się na to zdecydowałam. koszt naprawy nie był wysoki. Postanowiłam zostawić go i w tym czasie zrobić zakupy. Dzisiaj miałam na późniejszą godzinę do pracy więc mogłam załatwić kilka rzeczy na raz żeby nie marnować czasu. Lubię aktywnie żyć i mam sporo na głowie. Sprawny telefon to podstawa w mojej pracy.

Kiedy skończyłam zakupy i podjechał do serwisu okazało się, że mój samsung już jest naprawiony. Wszystko dobrze działało. Fachowiec polecił mi zakupienie osłony na telefon i dodatkowo szkła hartowanego na ekran mojego telefonu. Dzięki temu będzie telefon zabezpieczony i nic nie powinno się już z nim wydarzyć nawet kiedy mi spadnie.