Szkolna wycieczka do Białki Tatrzańskiej

W działania szkoły, do której uczęszczał mój syn angażowałam się mocno. Rodzice innych dzieci to doceniali, ponieważ to ja organizowałam wyjazdy dla dzieciaków czy jakieś dłuższe wycieczki. Stałam się częścią szkoły i to mi zdecydowanie odpowiadało.

Znalezienie tanich noclegów dla uczniów

tanie noclegi ze śniadaniem w Białce TatrzańskiejMój syn zapytał mnie, czy chciałabym zorganizować dla jego klasy wycieczkę w góry, bo większość dzieciaków tam nigdy nie była. Wielu uczniów marzyło o takiej wycieczce i doszłam do wniosku, że to doskonały pomysł. Na zebraniu zapytałam pozostałych rodziców o opinię i zadeklarowałam, że zorganizuję ten wyjazd. Przejrzałam wiele ofert biur podróży i trafiłam na ciekawe ogłoszenie. Ośrodek, który oferował tanie noclegi ze śniadaniem w Białce Tatrzańskiej miał wolne terminy dla dużych grup i zdecydowałam się z tej oferty skorzystać. Ceny były wyjątkowo niskie jak na tę porę roku, co mnie cieszyło, ponieważ dzieciaki sporo skorzystają. Kiedy już zarezerwowałam miejsca w ośrodku dla uczniów, to o wszystkim poinformowałam wychowawcę klasy i rodziców. Właściwie, to wszyscy byli zdziwieni, że udało mi się znaleźć takie tanie noclegi, które na dodatek w cenie miały śniadanie. Na wycieczce potrzebny był dodatkowy opiekun, dlatego ja zgłosiłam się na ochotnika, co nikogo nie zaskoczyło, bo przecież to ja zorganizowałam ten cały wyjazd. Ucieszyłam się, że z taką łatwością znalazłam tanie noclegi w górach dla dzieciaków. Dzięki temu wszyscy mogli pojechać na tę wycieczkę.

Przed wyjazdem zorganizowałam jeszcze spotkanie dla wszystkich, żeby omówić szczegóły wyjazdu. Była to dość daleka podróż i wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Rodzice słuchali moich wskazówek i świetnie mi się z nimi współpracowało. Wiedziałam, że ta wycieczka będzie udana.