szkoła tenisa

Szkoła tenisa moją pracą

Jestem świeżo po studiach w Warszawie. Wróciłam do rodzinnej miejscowości i rozpoczęłam poszukiwania pracy. Nie miało dla mnie znaczenia gdzie. Chciałam po prostu znaleźć sobie dobre zajęcie. Wkrótce Warszawa przywołała mnie z powrotem.

Szkoła tenisa i instruktorzy

szkoła tenisaOkazało się, że otwiera się nowa godne polecenia szkoła tenisa w Warszawie i potrzebują instruktorów. Ja miałam już doświadczenie w prowadzeniu różnych zajęć dla dzieci, bo trochę się tym zajmowałam w trakcie studiów w ramach wolontariatu. Poza tym wpisałam w curriculum vitae zgodnie z prawdą, że uprawiałam kiedyś tenis. Pojechałam z powrotem do Warszawy i zaczęłam pracować we wspomnianej szkole. Na początku nie było łatwo się wdrożyć. Było mało klientów, ale za to bardzo wymagający. Na szczęście szybko wszystkiego się nauczyłam. Szef jest ze mnie zadowolony. Nieraz już mnie chwalił, więc jestem z siebie naprawdę dumna. Poza tym spotkałam tutaj wielu pozytywnych ludzi, dla których sport jest prawdziwą pasją, tak jak dla mnie. Obecnie prowadzę tylko tenis dla dzieci, ale tych zajęć jest bardzo dużo, więc się nie nudzę i dobrze zarabiam. Poza tym wróciłam sama do uprawiania tenisa, właśnie dzięki mojej pracy. Zapomniałam już, jakie to było wspaniałe móc tak konkurować, odbijając piłkę przez siatkę. Cieszę się, że teraz mogę trenować i także uczyć tego sportu najmłodszych. Jest to wymarzona praca dla mnie. Życzę każdemu, żeby znalazł sobie takie miejsce na ziemi, jakie ja znalazłam. Tenis mógłby być nawet całym moim życiem. Na krótki czas o nim zapomniałam z powodu różnych zawirowań życiowych, ale teraz już nie odpuszczę.

Czuję się w tej dyscyplinie jak ryba w wodzie. Mam nadzieję, że nasza szkoła tenisa zaszczepi pasję w kolejnych pokoleniach. Taka przynajmniej jest moja osobista misja i myślę, że szefostwo uważa podobnie.