torby bawełniane

Szał na torby bawełniane z nadrukiem

W dzisiejszych czasach trendy wyznaczają znane portale społecznościowe, na których gwiazdy i ludzie show biznesu umieszczają swoje zdjęcia i codzienne kreacje. To właśnie z portali społecznościowych dowiadujemy się co obecnie jest na topie. Moda wciąż powraca.

Dlaczego torba bawełniana?

torby bawełnianePrzykładowo jeszcze niedawno modne były tylko spodnie z szerokimi nogawkami, później natomiast królowały rurki, a obecnie znów do sklepów małymi krokami wchodzą spodnie o szerokich nogawkach. Tak jest ze wszytkom. Jednak całkowitym modowym zaskoczeniem z pewnością są torby bawełniane. Przeglądając zdjęcia gwiazd coraz częściej możemy zauważyć, że zamiast typowych kopertówek czy torebek, noszą one na ramieniu torby materiałowe z nadrukiem. Zaskakujące jest to jak tak prosta rzecz mogła zyskać taką popularność. Dlaczego tak się stało? Odpowiedź jest prosta. Uniwersalność, ekologia i prostota. Torby bawełniane może nosić każdy, zarówno mężczyzna jak i kobieta, nie mają one czysto określonej płci jak w przypadku damskich torebek. Ponad to pasują do luźnego sportowego stroju jak i bardziej eleganckiego kostiumu, na spacer do parku i na galę. Idealnie sprawdzą się jako torebka na drobiazgi, a także stylowa i wytrzymała reklamówka na zakupy. To co jest również piękne w tych niepozornych bawełnianych szmatkach to, że każdy może zaprojektować sobie własną.

Podstawa jest ta sama, prostokątny kształt torby z dwoma ramiączkami, a nadruk to już kwestia indywidualna. Może to być coś co wyraża nasze myśli, albo niezobowiązująca grafika. Co ważne torby bawełniane z nadrukiem są także ekologiczne, co również przyczynia się, aby zdecydowanie powiedzieć im tak!

Ciekawe inspiracje na torby bawełniane można znaleźć na stronie http://www.markus-torby.pl