świece Kringle Candle

Świece Kringle candle na prezent

Moja teściowa za parę dni ma urodziny. W sumie dopiero pierwszy raz będziemy jechać z mężem na jej urodziny dlatego też chciałabym żeby dostała od nas coś wyjątkowego. Chciałabym żeby dostała właśnie coś takiego co pewnie sama by sobie raczej nie kupiła a myślę, że by jej się spodobało.

Świece Kringle candle w ładnym opakowaniu

Teściowa jest bardzo elegancką kobietą i bardzo dobrą gospodynią dbającą o dom. Także myślę, że dla niej dobrym prezentem będzie zarówno coś dla niej a także po części może i do domu. No wybór takiego prezentu jest naprawdę trudny. Bardzo długo szukałam w internecie czegoś odpowiedniego. Musiało być to coś naprawdę ekstra. W internecie znalazłam sklep ze świeczkami yankee candle i zobaczyłam ile jest tam pięknych rzeczy, które idealnie nadają się właśnie na prezent. Kiedyś wąchałam takie yankee candle świece i wiem że ten zapach nie może równać się z niczym innym. Żadne świece zapachowe ani woski zapachowe nie pachną tak intensywnie jak właśnie tej firmy. W internecie zauważyłam, że są one także naprawdę wyjątkowo zapakowane. Na stronie były też świece yankee Candle, które znajdowały się w takich naprawdę bardzo ładnych słoiczkach. Były także musujące kule do kąpieli, które lubi chyba każda kobieta. Stwierdziłam, że zamówię dla niej dwie świeczki oraz te kule do kąpieli.Te świeczki nie należą do najtańszych jednak uważam, że są jak najbardziej warte swojej ceny. Te świeczki mają przyjść na mój adres za parę dni. Ja oczywiście nie mogę się już doczekać. Mama nadzieję też, że przesyłka zdąży przyjść do weekendu żeby zdążyła wręczyć teściowej ten prezent.

Jeśli nie przyjdzie to naprawdę nie wiem co zrobię. Jednak już po dwóch dniach miałam te świece u siebie. I gdy tylko otworzyłam pudełko zapach tych świec wypełnił całe mieszkanie. Sobie też muszę takie kupić.