Sukienka na wesele dla córki

 

W zeszłym miesiącu moja sześcioletnia córka uczestniczyła w weselu. Moja siostra wychodziła za maż, więc Julka była bardzo szczęśliwa, że będzie mogła zobaczyć swoją ukochaną ciocię w sukni ślubnej. A jeżeli chodzi o suknie to córka oczywiście też musiała nabyć odpowiednią sukienkę, tak by ładnie wyglądać na weselu cioci.

W sklepach wybór kolorowych sukienek był ogromny

kolorowe sukienki dla dziewczynek na weseleZakupy sukienki dla mojej córki zajęły więcej niż zakupy sukienki dla mnie. W sklepach znalazłyśmy różne kolorowe sukienki dla dziewczynek na wesele, a więc wybranie jednej nie było takie proste i zajęło nam całkiem sporo czasu. Oprócz tego, że córka miała dużo sukienek do przymierzenia, bo wybór był tak duży, to jeszcze wpływ na to, że zajęło nam to tyle godzin, miał fakt, że córka lubi marudzić. Julka ma swój gust i nie ma problemu z tym żeby powiedzieć mi, że sukienka, którą dla niej wybrałam jest brzydka. W sklepie więc wybierałyśmy takie sukienki, które podobały się córce, i które moim zdaniem nadawały się na wesele. Przyznam szczerze, że właściwie to zakupy były naprawdę udane i zabawne. Miałam trzy faworyty sukienek, ale to córka podjęła ostateczną decyzję. Widziałam, że ona sama początkowo nie mogła zdecydować się na uroczą sukienkę z falbankami w różowym kolorze, ale utrzymanym w pastelowym odcieniu, a dość elegancką, ale mimo wszystko dziecięcą sukienką w kolorze butelkowej zieleni. Ta druga sukienka ozdobiona była małymi kryształkami na kołnierzyku. Koniec końców córka wybrała sukienkę zieloną, co trochę mnie zdziwiło, bo jest ona wielką fanką koloru różowego.

Julka na weselu prezentowała się ślicznie. Cieszę się, że sama zdecydowała się na to, że chce założyć sukienkę w kolorze ciemnej zieleni. Sukienka ta podkreślała kolor jej oczu i jasny kolor włosów. Sukienka ta sprawiała, że Julka wyglądała elegancko, ale mimo wszystko krój tej sukienki jest bardzo dziewczęcy i uroczy.