psi fryzjer

Strzyżenie psów u weterynarza

Weterynarz jest miejscem, do którego trzeba regularnie chodzić z naszymi zwierzakami. Szczepienia, badania profilaktyczne, czy leczenie i dobieranie leków wymaga wizyty u specjalisty. Strzyzenie też jest przydatne.

Strzyżenie psów-Kraków jest porządne.

psi fryzjerNie inaczej jest w przypadku pielęgnacji psów. Lepiej nie oddawać naszego pupila w ręce osoby, która nie wie, jak się z nim obchodzić. Strzyżenie psów-Kraków wymaga pewnej ręki, szczególnie jeśli pies się wyrywa, bo inaczej można mu zrobić niechcący krzywdę, podobnie to wygląda jeśli chodzi o przycinanie pazurków. Psi fryzjer musi także znać charaktery psów i wiedzieć, jak do nich podejść, wiedzieć jakich kosmetyków można używać, jak pielęgnować pieski chore i z alergiami. Coraz częściej fryzjer dla psów i weterynarz znajdują się obok siebie w Krakowie. Dzięki temu oboje napędzają sobie klientów. Ktoś kto przyjdzie na szczepienie z psem, może od razu zapisać się na strzyżenie psów, a ktoś kto przyjdzie do dobrego salonu na mycie psa, może od razu umówić się na wizytę kontrolną u weterynarza. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne, ponieważ zapewnia nam darmową reklamę. Ponadto, weterynarz i psi fryzjer mogą ze sobą współpracować. Oboje mają przecież wiedzę na temat zwierząt, więc mogą się w niej uzupełniać. Weterynarz może zlecić kąpiele lecznice dla psów, które bywają obecne w psich salonach, a fryzjer dla psów może dostrzec na wizycie pielęgnacyjnej jakieś niepokojące zmiany i zasugerować konsultację z weterynarzem. Dzięki takiemu połączeniu obie strony wiele zyskują.

Nie dosyć, że zapewniają sobie wzajemnie klientów, to jeszcze mogą dzielić się opłatami za wynajem i opłatami, co jest korzystne dla ich budżetów. Jest to szczególnie dobra alternatywa dla osób, które dopiero zaczynają w tych zawodach i nie mają jeszcze stałych klientów, a dzięki takiemu rozwiązaniu mogą szybciej niż konkurencja ich zyskać. Strzyżenie psów nie jest kosztowne.