Sala na wesele

Skąd czerpać inspiracje do ślubu – sala weselna

Gdy podejmiemy już decyzję wstąpienia w związek małżeński czas na rozpoczęcie przygotowań do ślubu i wesela. Najprościej jest dobrać makijaż i fryzurę, gdyż kierujemy się tutaj radą kosmetyczki i własnymi gustami.

Sala weselna w Warszawie musi być dopasowana do motywu wesela

sala weselnaWiększy problem mamy już z doborem odpowiedniej sukni ślubnej, gdyż często ogranicza nas budowa naszej sylwetki. Na szczęście w salonach ślubnych oprócz profesjonalnej obsługi jest masa modeli i kreacji pomagających wybrać wymarzoną suknię, dlatego po przymiarce setki sukni w końcu trafiamy na tą stworzoną dla nas. Prawdziwe schody zaczynają się jednak gdy przychodzi czas na dom weselny. Czym się kierować przy wyborze? Przede wszystkim ustal listę gości i zdecyduj jak dużą sale potrzebujesz. Następnie dobierz odpowiedni motyw przewodni wesela. Ważne jest aby wybrać go przed ustaleniem daty ślubu oraz miejsca na wesele, gdyż to przede wszystkim on dobiera dyktuje porę roku oraz położenie restauracji. Na jaki motyw się jednak zdecydować? Jeżeli nie marzy Ci się krzykliwy ślub i stawiasz na tradycję nie ma problemu, wystarczy że ustalisz przewodni kolor, albo motyw w postaci kwiatu czy owocu. Trochę większym wyzwaniem jeżeli marzy Ci się ślub tematyczny związany np. z Waszym ulubionym filmem, krajem czy epoką. Wtedy musisz zatroszczyć się aby sala weselna z Warszawie jak i zewnętrzny wygląd restauracji był odpowiednio dopasowany. Jeżeli nie macie jednak wspólnych zainteresowań czy pomysłów na motyw przewodni waszego ślubu, a chcecie żeby był on oryginalny i niezapomniany inspirację można czerpać np. z słynnych warszawskich ślubów gwiazd, albo z filmów. Jednym z najpopularniejszych filmów prezentujących przeróżne motywy ślubne jest „27 sukienek”.

Znajdziesz tam nie tylko pomysł na tematykę ślubu, ale także podpowiedź jak powinna wyglądać sala bankietowa oraz jakie dekoracje dobrać, a także pomysł na wasz nietypowy i wyjątkowy wygląd stylizowany poprzez fryzury dobór strojów.