Siłowniki do bram

Siłowniki do bram nie działały

Dokonałam raz w życiu nie do końca dobrego zakupu, ale zostałam dobrze potraktowana. Zazwyczaj w innych przypadkach nie szło to ze sobą w parze. Teraz chodziło o moje bramy na posesję i akcesoria do nich.

Dlaczego siłowniki do bram nie działały?

Siłowniki do bram

Chciałam postąpić rozsądnie i zamontować wreszcie napędy do bram przesuwnych i dwuskrzydłowych, żeby nie trzeba było co chwilę otwierać ich ręcznie. To był dla nas duży problem, ponieważ na mojej posesji mieściła się też moja firma, do której co dzień przyjeżdżało wielu ludzi. Niewątpliwie piloty do bram znacznie ułatwiłyby sprawę. Okazało się jednak, że te wszystkie siłowniki do bram nie działają jak należy. To znaczy, część sprzętu była dobra, a część jakoś nie domagała. Postanowiłam więc od razu reklamować te urządzenia, które wydawały mi się niesprawne. Do końca też się na tym nie znam, ale człowiek, który nam to wszystko zakładał chyba wiedział, co i jak. Napędy do bram dwuskrzydłowych to była przecież jego codzienność. Postanowiłam więc czym prędzej skontaktować się z firmą, od której były te wszystkie części i nie było problemu. Powiedzieli, że wymienią to, co nie działa, a nawet rozmontują i zamontują nowe elementy. Byłam pod wrażeniem, bo jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmą obsługą klienta, a tym bardziej w przypadku reklamacji. Zaimponowało mi to i stwierdziłam, że muszę podobne podejście zastosować w mojej własnej firmie. Naprawdę warto się uczyć od przedsiębiorstw, z którymi się jakoś tam współpracuje.

Dobre praktyki zawsze są w cenie. Na pewno bycie dobrym dla klienta poskutkuje tym, że opowie on o firmie dalej. Poza tym nie będzie miał na pewno za złe, że coś się popsuło, jeśli zaraz otrzyma nową rzecz.