trener osobisty

Siłownia trenera osobistego

Z czym kojarzy się trener osobisty? Jednym z dbałością o sylwetkę, drugim z mężczyzną, który ma niezwykle wyrzeźbione ciało, innym natomiast z kobietą, która jest bardzo zgrabna.

Warszawski trener osobisty i różne ćwiczenia

trener osobistyNasze wyobrażenia nie zawsze mają związek z rzeczywistością, bowiem trenerzy wyglądają kompletnie różnie. Jak wygląda siłownia takiego trenera? Jak przyznaje Wojciech z Warszawy, który trenerem personalnym jest już od siedmiu lat dla niego najlepszą siłownią są te, które stawiane są na świeżym powietrzu. Jako osoba, która kocha wszelką aktywność fizyczną szczególnie tę na zewnątrz. Jak opowiada, mimo miłości do sportu i siłowni nie lubi trenować w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ trenuje w nich zwykle dużo osób, co nie tylko jest dyskomfortem ale także wiąże się to z nie zawsze przyjemnym zapachem potu. Poza tym Wojciech mówi, że nie lubi stać i czekać na wykonanie kolejnego ćwiczenia. Trening personalny może odbywać się także na świeżym powietrzu, i jak mówi Wojciech to sami trenerzy często ograniczają go tylko i wyłącznie do sali. Takie ćwiczenia są dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę ze sportem nużące, a dodatkowo nudne czym zniechęcają tych ludzi do uprawiania sportu. A najważniejsze jest to, aby pokazać, że trener osobisty warszawa to nie żołnierz, który czuwa z karabinem nad głową swojego podopiecznego każąc mu robić kolejną serię powtórzeń.

Najważniejsze jest, żeby wyrwać go z monotonnej sali treningowej, na przykład na siłownię na świeżym powietrzu i pokazać jaką fajną zabawą może być sport i wspólne spędzanie czasu.