Schuberth c3PRO

Schuberth c3PRO – najlepszy kask szczękowy

Najcenniejsze dla człowieka zawsze powinno być jego życie i zdrowie. Nie da się bowiem kupić sobie nowego, ani wymienić kilku zepsutych części. Dlatego właśnie tak ważne jest abyśmy z troską dbali o nasz organizm.

Tylko Schuberth c3 PRO  zapewni odpowiedni komfort

Schuberth c3PROBezpieczeństwo jest więc najważniejsze, szczególnie jeżeli sami, świadomi stawiamy się w niebezpiecznej sytuacji. Każdy motocyklista powinien być świadomy niebezpieczeństwa jakie się wiąże z jazdą na jednośladzie. Trudne warunki pogodowe mogą bowiem zdecydowanie zagrozić stabilności pojazdu, który może wpaść w poślizg. Trzeba bowiem pamiętać, ze motocyklista nie jest tak dobrze chroniony jak kierowca samochodu osobowego. Nie ma tutaj żadnych poduszek powietrznych ani nawet zabudowy, która chroniłaby kierującego pojazdem. Z tego właśnie powodu wymagane jest wręcz, aby motocyklista odpowiednio się ubierał. Bez kasku motocyklowego nie można nawet myśleć o jeździe jednośladem. Uderzenie głową, nawet przy małej prędkości, w asfalt bądź inną twardą rzecz, może spowodować natychmiastową śmierć. Dlatego polecamy kaski integralne bądź szczękowe, które charakteryzują się największym współczynnikiem bezpieczeństwa. Kask schuberth c3 pro może ochronić naszą głowę przed obrażeniami nawet przy większych prędkościach. Dzięki specjalnym materiałom absorbuje on siłę uderzenia, zwiększając bezpieczeństwo. Najbardziej efektywne są jednak integralne kaski motocyklowe nolan, bądź innej firmy. Są one bowiem zbudowane w całości, a więc nie ma zagrożenia, że jakaś część nie będzie sprawna. Kask nolan n86 uratował już nie jedno życie zyskując sobie bardzo dobrą opinie wśród motocyklistów.

Oczywiście nie można zapomnieć o butach. Stopy również są bardzo narażone na wszelkie urazy. Dlatego buty alpinestars smx 6 będą bardzo dobrym rozwiązaniem. Zapewnią one bardzo dobrą ochronę stopom i piszczelom.