Rzuć światło na swój dom

Mit grecki głosi, że ogień, bez którego nie wyobrażamy sobie dzisiaj życia, został wykradziony bogom dla nas, ludzi, przez Prometeusza. To on nauczył nas z niego korzystać, za co poniósł niezwykle surową karę. Mrok przerażał, gdyż wiązał się z obawą, iż kryją w nim zagrożenia przekraczające najgorsze ludzkie wyobrażenia.

Lampy sklep internetowy? Tylko Light&House

lampy sklep internetowyDlatego ogień okazał się darem na wagę złota, nieocenionym w swej prostocie. Obecnie moc ognia można utożsamić z mocą światła, ponieważ zarówno jedno, jak i drugie, rozjaśnia ciemności i daje poczucie bezpieczeństwa. Zakładając, oczywiście, że ogień nie wymknie się spod kontroli… Wynalazłszy światło, uniezależniliśmy się od przyrody w kwestii oświetlenia. Nie musimy już czekać na zbawienną siłę wschodu i obecność słońca. Pierwszymi źródłami światła były: ognisko, łuczywo, kaganek oraz pochodnia. W następnej kolejności odkryto świece i lampy gazowe. Zaś w 1930 roku ustabilizował się kształt żarówki, który dziś znamy. To właśnie ona, mała, skromna żarówka, jest głównym elementem urządzeń niezbędnych w każdym domu. Żyrandole, lampy stojące, lampy ścienne, lampy podłogowe, kinkiety, plafony, spoty halogenowe…

Wszystkie te produkty, oraz znacznie więcej, znajdziemy w ofercie Light & House – lampy sklep internetowy – który proponuje wszelkiego rodzaju źródła sztucznego oświetlenia. Oświetlenie sygnowane tą marką rozświetli nawet najgłębszy mrok i wygoni cienie ze wszystkich kątów. Sklep z oświetleniem Light & House rzucą trochę światła na Twój dom. Światłość jeszcze nigdy nie była tak blisko.