pasjans

Ranking TOP5 Gier planszowych

Warszawa jako centrum gier słynąca z największej ilości sklepów. Sklep z grami planszowymi ten widok nikogo nie dziwi, a kolejki przed nimi to coś normalnego.

Postanowiono przeprowadzić ranking gier które cieszą się największym wzięciem o to TOP 5:

pasjansNa pozycji 5 znajduje się taki tytuł jak Fauna. Typowa gra rodzinna calem tej gry planszowe sklep jest odgadnąć długość, wagę i rozmiar zwierząt egzotycznych. Do wyboru mamy 360 kart ze zwierzętami.

Pod numerem 4 ukrywa się tytuł Race of galaxy jest to gra strategiczna zostań wodzem i stwórz swoje imperium. Odkrywanie kosmosu to podstawa poszerzaj horyzonty, buduj armie, szukaj ślady zaginionych osad, walcz z inna cywilizacją , niech cały wszechświat będzie twój.

Świat bez końca pozycja 3 Ta gra przenosi w świat średniowiecza, w którym panują choroby, głód, ubóstwo i wiele więcej w grze chodzi żeby przetrwać wszystkie przeciwności.

Kreator słów i matematyka dla ciebie na pozycji 2 to typowe gry karciane są sprzedawane jako jeden zestaw. W zestawie jest 80 kart, dwie kostki i plansza. Nie bądź taki pewny że znasz matematykę, ta gra na pewno cię zaskoczą.

Takenok pozycja 1 kolejna gra rodzinna która cieszy się największą popularności wśród kupujących. Żarłoczna panda sieje postrach na twojej farmie bambusa udało nam się ją złapać teraz trzeba będzie ją karmić tylko uważaj bo jak dostanie za dużo zniszczy całe pole.

W czołówce są gry rodzinne, nie można mylić z grami dla dzieci to są też wyzwania dla dorosłych dobry zabijaka czasu na wieczorne spotkania dla całej rodziny jak i na imprezę dla znajomych.
Takie gry jak chińczyk, szachy, monopoly, mają swój urok lecz nie znajdują miejsca na liście, są sprzedawane nie liczne egzemplarze. „

Źródło

https://www.moriongames.pl/