soczewki kontaktowe

Przydatne w każdym wieku soczewki kontaktowe

Obiecałam babci, że w wolnej chwili zabiorę ją na targ aby mogła zrobić zakupy na cały tydzień gotowania. Moja babcia jest starej daty i wyznaje zakupy raz w tygodniu, gdyż kiedyś sklepy nie były otwarte cały tydzień. Przyznam się szczerze, że polubiłam te nasze cotygodniowe wyjazdy na targowisko.

Soczewki kontaktowe bez trudu kupisz w aptece

soczewki kontaktoweWarzywa na straganach są świeże i smaczne. Wszystkie mają ładny kolor i zdrowy wygląd. Niczym nie przypominają sklepowych sztucznych produktów. Wyprawę zaczęłyśmy z samego rana. Przyjechałam pod dom babci i dałam jej soczewki kontaktowe. Dzięki temu babcia lepiej widzi i może lepiej dokonywać zakupów. Okazało się, że babuni skończył się płyn do soczewek. Pierwszym przystankiem była więc apteka. Parking był bardzo mały, dlatego miałyśmy spory problem ze znalezieniem miejsca. Po długim czasie udało nam się zaparkować i poszłyśmy do apteki. Zakupiłyśmy witaminy, szkła kontaktowe, antybiotyki oraz żel pod prysznic. Następnym przystankiem był już targ. Jednak dzień był pochmurny i oczy nas szczypały. Babcia wyjęła krople do oczu i zaaplikowałyśmy je sobie. Na targu było wszystko czego potrzebowałyśmy. W pierwszym rzędzie były same pomidory. Różne odmiany, rozmiary i kolory. Przemiła pani sprzedawczyni dała nam posmakować po kawałeczku. Pomidory były przepyszne. W następnym rzędzie znajdowały się ogórki. Wszystkie zielone i soczyste. W trzeci pawilonie stały same ziemniaki. Odmian ich było bardzo dużo. Dla przykładu gold, słodki ziemniak. Wszyscy na targu byli dla nas bardzo mili i kupiłyśmy wiele produktów na cały tydzień.

Babcia była również zadowolona. Udało nam się szybko zrobić całe zakupy i przygotować posiłki na cały tydzień. Wypad uważam za bardzo udany. Spędziłam miło czas z babcią, a takie chwile są bezcenne. Dodatkowo udało mi się zrobić duże zakupy i uniknąć kolejek w dużych supermarketach.

Informacje wzięte ze strony http://e-soczewki.pl/