Przewaga konsoli nad komputerem

Jedną z moich największych pasji są gry. Miłość do nich zaszczepił we mnie mój starszy brat z którym jako dzieciaki bardzo dużo graliśmy na konsoli. Potem przenieśliśmy się na granie na komputer, lecz ostatnio postanowiłam, że znowu powrócę do konsoli.

Dlaczego wolę konsolę od komputera?

gry na konsolę ze sklepuPrzez wiele lat sukcesywnie wymieniałam części w swoim komputerze, aby mógł on poradzić sobie z coraz to bardziej wymagającymi grami. Oczywiście, aby wszystko śmigało naprawdę perfekcyjnie musiałabym zakupić naprawdę bardzo drogi komputer na który mnie nie było stać. Kupowane przeze mnie gry chodziły co prawda na najniższych detalach, ale jednak chodziły. Przyznam jednak, że z zazdrością spoglądałam na gameplaye na których gry wyglądały jak bajka. Wtedy powiedziałam sobie dość i postanowiłam zakupić konsolę, na której wszystko będzie doskonale chodziło, a będzie ona znacznie tańsza niż świetny komputer. Kiedy zaczęłam przeglądać pozycje dostępne na moją nową konsolę byłam w niesamowitym szoku. Okazało się, że gry na konsolę ze sklepu są w bardzo podobnych cenach, a także nierzadko nawet i tańsze. Nie wspominając już o wielu przecenach z okazji świąt! Ponadto wybór był także ogromny i początkowo nie mogłam zdecydować się na to, jakie gry zakupić. Chciałam nabyć ze dwie porządne pozycje które znam i które lubię lecz koniec końców stanęło na tym, że zdecydowałam się zakupić trzy gry w tym jedną, która miała dopiero premierę lecz zapowiadała się naprawdę obiecująco.

Pomimo tego, że już wcześniej grałam na komputerze w grę, którą teraz odpaliłam na konsoli czułam się, jakbym miała do czynienia z jej remake. Grafika, płynność gry, zero pingu, byłam zachwycona jakością wszystkiego i nie mogłam sama siebie zrozumieć, dlaczego wcześniej nie przesiadłam się na konsolę.