taxi bagażowe

Przeprowadzka warsztatu i taxi bagażowe

Marian prowadzi mały warsztat samochodowy. Dotychczas jego firma mieściła się w jego prywatnym garażu. Z czasem jednak przestał on wystarczać. Cieszył się z tego powodu, bo wyraźnie zyskał na popularności.

Warszawskie taxi bagażowe i dobre rady

taxi bagażoweNigdzie się specjalnie nie ogłaszał ze swoimi usługami ale marketing szeptany robił swoje. Wreszcie zdecydował, że czas rozejrzeć się po Warszawie za nowym warsztatem. Zależało mu, żeby miejsce było względnie dobrze rozpoznawalne, tak żeby potencjalny klient był w stanie łatwo do niego trafić. Znalazł kilka dobrych miejsc, z nich wybrał najtańsze. Kiedy jeszcze nawet nie myślał o przeprowadzce dostawał sporo reklam oferujących tanie przeprowadzki. Kiedy jednak przyszło co do czego, nie mógł nic takiego znaleźć. Obdzwonił kilka znalezionych w internecie firm, jednak ich przewozy bagażowe były przeznaczone dla klientów prywatnych, nie chcieli podjąć się przewozu specjalistycznych maszyn. Kolega doradził mu, żeby szukał pod hasłem usługi transportowe a nie taxi bagażowe-warszawa. Rada była bardzo pomocna. Znalazł niedroga firmę, która w jeden weekend przetransportowała cały warsztat w nowe miejsce. Od kilku miesięcy pracuje już w nowym miejscu, jest sporo przestronniejsze niż jego stary garaż. Ponadto w pobliżu przebiega duża przelotówka. Umieścił więc na płocie sporej wielkości baner i dzięki temu klientów jest więcej niż kiedykolwiek dotąd. Zleceń jest tak dużo, że musiał zdecydować się na zatrudnienie pomocnika.

Jedyną wadą przeprowadzki jest fakt, że ma teraz dość daleko do domu. Poza tym firma prosperuje dobrze aż do tego stopnia, że zaczyna się bać, że nowy warsztat również może przestać wystarczać.