Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Jeśli zależy nam na tym by swoje naturalne rzęsy zagęścić ewentualnie przedłużyć, powinniśmy udać się do renomowanego zakładu kosmetycznego. Oczywiście każda z nas może poprawić samodzielnie jakość swoich rzęs stosując na przykład kompresy z oleju rycynowego albo inne domowe sposoby.

Jak należy wykonywać zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs?

RzęsyWiele też daje prawidłowa ich pielęgnacja i odpowiednia stylizacja rzęs. Jeśli jednak zależy nam na uzyskaniu jak najbardziej spektakularnego efektu, powinniśmy zdecydować się na przedłużanie rzęs. Sam zabieg nie jest szczególnie skomplikowany, ale może wykonać go jedynie bardzo dobra kosmetyczka. W końcu zależy nam na uzyskaniu efektu jak najbardziej naturalnego. Wszyscy powinni podziwiać nasze rzęsy mink, które będą wyglądały zupełnie tak samo jak naturalne. Nic to jednak dziwnego, bo są wykonywane z naturalnego włosia norek. W dodatku norki nie są przy tym męczone. Włosie po prostu się wyczesuje. Przy stylizacji rzęsy 1 do 1 Warszawa stosuje się kolorystykę rzęs zbliżoną do tej, którą posiadamy. Jeśli nasze rzęsy są koloru czarnego, to powinno się zastosować przy stylizacji rzęsy 2 do 1 taki sam kolor ewentualnie bardzo zbliżony. Wszelkie nieprawidłowości będą od razu widoczne i raczej nie dodadzą nam uroku. Takie zabiegi warto przeprowadzać jedynie w renomowanych salonach kosmetycznych, w których wykwalifikowana kadra potrafi się nami zająć z najwyższą starannością.

Nie warto korzystać z porad domorosłych znawców tematu, bo może się to skończyć nie tylko brzydkim i nienaturalnym efektem, ale nawet zapaleniem spojówek.