rzeczoznawca meblowy

Prowadzę hotel i chcę zamówić rzeczoznawcę meblowego

Prowadzę hotel w centrum Zakopanego. Mój hotel działa już od trzynastu lat. Generalny remont był przeprowadzany gdy był otwierany. Postanowiłam go odświeżyć i zakupić nowe wyposażenie. Moja asystentka znalazła ekipę budowlaną.

Rzeczoznawca meblowy wyceni meble

rzeczoznawca meblowyPrace remontowe ruszyły tydzień temu. Teraz jest wiosna i na szczęście nie ma za dużego ruchu w interesie więc nie jesteśmy narażeni na duże straty. Ekipa budowlana bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki. Już widać, że lokal jest bardziej nowoczesny. Wszystko dzięki jasnym kolorom. Ja muszę teraz znaleźć dobrego stolarza, który przygotuje dla mnie meble. Koleżanka poleciła mi żebym także od razu poszukała rzeczoznawcy. Nie miałam pojęcia dlaczego potrzebuje takiego specjalisty. Sprawdzony rzeczoznawca meblowy zajmuje się wycena mebli. Wycena mebli powinna być przeprowadzana gdy stolarz je zamontuje lub nawet można wcześniej skorzystać z pomocy przy wyborze mebli. Rzeczoznawca na spokojnie oceni czy takie meble będą dobrze prezentowały się w danym pomieszczeniu. Rzeczoznawca zna się na tym ponieważ ma wykształcenie i wie jakie parametry powinny spełniać meble w każdym pomieszczeniu. Tym bardziej jako rzeczoznawca mebli hotelowych to ma profesjonalną wiedzę na temat wyposażenia. Pomyślałam, że koleżanka ma dobry pomył. Ja niestety się na tym nie znam. Z tego co zdążyłam się zorientować meble na wymiar są bardzo drogie i rzeczoznawca mógłby mi pomóc w ich wybraniu. Wyszukałam specjalisty, powiedział że jak najbardziej przyjmuje zlecenie.

Wykonuje także odbiory techniczne mebli więc po zakończeniu pracy przez stolarza sprawdzi, czy meble zostały wykonane zgodnie z naszymi wytycznymi. Cena za usługę nie była wysoka a ja czułam się bezpieczniej. Stolarz nie miał żadnego problemu aby rozmawiać ze mną i rzeczoznawcą.