Projektowanie wnętrz jest moją pasją

Jestem na ostatnim roku na studiach dziennych. Dobrze sobie radzę na uczelni. Chodzę na różne szkolenia i kursy żeby jak najwięcej się dla siebie nauczyć. Od zawsze marzyłam żeby mieć własną firmę i żeby dobrze sobie radzić w tym biznesie. Uważam, że wiedza i umiejętności są bardzo w tej branży. Kiedy ukończyłam uczelnię z wyróżnieniem i zdecydowałam się na otworzenie firmy wiedziałam, że sobie poradzę. 

Zostałam projektantką wnętrz

projektant wnętrz lublinNajważniejsze dla mnie było to żeby zdobyć klientów i żeby byli oni zadowoleni z mojej pracy. Kiedy klient jest zadowolony i poleci dalej moje usługi to będzie to dla mnie najlepsza reklama. Poprosiłam znajomą o przygotowanie dla mnie wizytówek. Profesjonalne wizytówki są bardzo ważne w tej branży. Zdecydowałam się na umieszczenie na nich napisu  projektant wnętrz lublin a także znalazły się na nich moje podstawowe dane jak imię, nazwisko i numer telefonu. Wizytówki, które przygotowała dla mnie znajoma były bardzo profesjonalne. Bardzo mi się podobały. Lubiłam z nich korzystać i przekazywać je swoim klientom. Na początku moja firma rozkręcała się powoli ale z dnia na dzień miałam coraz więcej zleceń. Miałam coraz lepsze zlecenia i nawet całkiem fajnie na nich zarabiałam. Firma rozwijała się i to było dla mnie bardzo ważne. Ja mogłam robić to co najbardziej lubię. Od zawsze interesowałam się projektowaniem wnętrz. Sporo na ten temat czytałam i oglądałam wiele różnych programów w telewizji i Internecie.

Cieszyłam się, że praca dostarcza mi wiele radości. Projektowanie wnętrz jest dla mnie bardzo interesujące. Podobały mi się wyzwania jakie dostarczały mi mieszkania, domy czy firmy, które wnętrza musiałam zaaranżować. Ceny miałam konkurencyjne ponieważ w obecnych czasach wiele firm świadczy takie same usługi jak moja.