projektowanie ogrodów

Program o urządzaniu wnętrz i projektowaniu ogrodów

Gdy jest jesień i wieczory robią się coraz dłuższe lubię pooglądać z mężem jakieś ciekawe programy w telewizji. Może nie jest to jakaś specjalnie zalecana rozrywka, ale naprawdę to lubimy. Wtedy mogę się naprawdę odprężyć. Nie jest o przynajmniej czas by skłaniał mnie do tego bym wyszła na przykład na spacer.

Projektowanie ogrodu jest skomplikowane?

projektowanie ogrodówZakupy robię gdy wracam z pracy i staram się już po prostu nie wychodzić nigdzie. Mieszkamy z mężem w Lublinie i bardzo lubimy spacery po mieście, ale nie wtedy gdy za oknem pada i wieje. Wczoraj gdy tak odpoczywaliśmy z mężem w telewizji leciał program o urządzaniu domów i ogrodów. Mój mąż nie lubi tego typu programów, jednak ze względu na mnie był zmuszony go obejrzeć. Pewien znany projektant wnętrz opowiadał o tym jak zaprojektować swój dom by czuć się w nim dobrze. No jestem tego zdania, że projektowanie wnętrz powinno odbywać się w zgodzie z własnymi upodobaniami. Nie można przecież ślepo dążyć za modą bo w takim modnym wnętrzu nie każdy musi czuć się dobrze. Po prostu aranżacja wnętrz powinna być spójna z tym co naprawdę lubimy. I jeśli na co dzień lubimy otaczać się delikatnymi kolorami to nie malujmy ścian pomieszczeń na jakieś mocne i krzykliwe kolory. W programie także pokazano jak wygląda polecane projektowanie ogrodów w Lublinie, jaki to jest proces. Bo zakładanie ogrodów jest już trochę bardziej skomplikowane. Trzeba się przecież znać na roślinach żeby dobrze je rozmieścić. Chociaż wiele osób, które mają ogrody robi to intuicyjnie i także im się to udaje. Także kwestia projektowanie ogrodu jest na pewno sprawą indywidualną.

Mąż ucieszył się, że ten program nie był długi. Podsumował tylko tym, że w sumie dobrze że nie mamy domu z ogrodem bo gdybyśmy go mieli byśmy mieli same kłopoty. Mi taki kłopot z pewnością by nie przeszkadzał.