Profesjonalny prawnik z Gdyni

Pilnie poszukuję naprawdę skutecznego i niedrogiego prawnika z Gdyni, który specjalizuje się w prawie lokatorskim. Od jakiegoś czasu wynajmuję mieszkanie od pewnego pana, który nie chce zwrócić mi pieniędzy za pomalowanie ścian w mieszkaniu. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że tych pieniędzy nie odzyskam.

Rzetelna porada prawna gdyńskiego adwokacka

dobry adwokat gdyniaZależy mi na tym, aby kwota, którą wydałam na farby, została mi zwrócona. Nie jest to dużo pieniędzy, ale bardziej chodzi o uczciwość. Poczytam sobie na temat jakości świadczonych usług prawnych w Gdyni i być może dowiem się, która kancelaria adwokacka jest najbardziej polecana, jeśli chodzi o prawo lokatorskie. Muszę przyznać, że nawet nie spodziewałam się, że w Gdyni prosperuje ta wiele kancelarii prawnych. Wiem, że jeśli jest mi pilnie potrzebny dobry adwokat Gdynia ma do zaoferowania wielu wybitnych specjalistów w dziedzinie prawa lokatorskiego. Spisałam sobie numer telefonu do kancelarii prawnej i zaraz zadzwonię tam, aby umówić się na spotkanie z adwokatem. Zależy mi na tym, aby prawnik napisał pismo do właściciele mieszkania, w którym będzie prośba o zwrot poniesionych nakładów finansowych. Dobrze by też było, gdyby prawnik dołączył numer mojego konta bankowego. Jak się okazało, prawnik pocieszył mnie, że załatwi tę sprawę bardzo szybko, bo osobiście pojedzie porozmawiać z właścicielem mieszkania.

Jestem umówiona na spotkanie z adwokatem na najbliższą środę w pobliskiej restauracji. Koszt porady prawnej wyniesie mnie sto dwadzieścia złotych. Prawnik poprosił mnie, abym na spotkanie wzięła wszystkie faktury, bo to jest podstawa roszczenia. Muszę też liczyć się z tym, że właściciel wypowie mi umowę najmu, ale musi mnie o tym odpowiednio wcześniej poinformować. Prawnik wspomniał, że są to trzy miesiące.