ławki betonowe

Produkcja ławek i koszy parkowych

Roman prowadzi własne przedsiębiorstwo od osiemnastu lat. Jego firma zajmuje się zaopatrywaniem parków, ogrodów i skwerów. To co odróżnia parki od lasów to odpowiednia infrastruktura.

Ławki betonowe cieszyły się dużą popularnością

ławki betonoweWraz z rozwojem przemysłu i rozrastaniem się miast Roman czuł, że park stanie się ważną alternatywą dla mieszkańców, którzy z różnych powodów nie będą mogli spędzać urlopów i weekendów poza miastem.Uważał, że jest to dobra okazja dla otwarcia własnego biznesu. Początkowo myślał o roślinach, sadzeniu drzewek czy czymś takim. Nie miał jednak na ten temat zbytniego pojęcia i rośliny w ogóle nie przemawiały do niego zbytnio. Postanowił wtedy pójść w innym kierunku. Ławki betonowe to coś, bez czego nie obejdzie się żaden miejski skwer. Na początku produkował tylko je, z czasem do ławek dołączyły kosze parkowe. Obecnie poszerzył ofertę o betonowe donice i zastanawia się nad produkcją grilli. Grille betonowe są bardzo popularne za granicą, ale Roman waha się, czy przyjmą się w Polsce. Osobne przedsiębiorstwo założył razem z bratem. Produkują i montują place zabaw dla dzieci. Dzięki temu wyszedł ze swoim biznesem poza parki. Place ich produkcji można spotkać na większości polskich podwórek. Roman sam przyznaje, że znalazł się we właściwym miejscu o właściwej porze.

 

Widząc jak przed jego oczami rozrastają się betonowe dżungle czuł, że w końcu zabraknie ludziom przyrody. Wycięliśmy i zabudowaliśmy lasy, po to by w końcu ratować się tworzeniem sztucznych terenów zielonych. Roman postanowił nie czekać i wyjść naprzeciw potrzebom nowoczesnego człowieka.