lampy kanlux

Praca w markecie oświetleniowym – lampy kanalux

Przez kilka lat byłam osobą bezrobotną. Z uwagi na to, że mam doświadczenie w handlu, urząd pracy skierował mnie na staż do marketu, w którym miałam zająć się sprzedażą produktów oświetleniowych. Patrząc w przyszłość, mogła być to praca prosta, ale pod warunkiem, że nauczę się dokładnie wszystkich zalet produktów.

Polecane lampy kanalux

lampy kanlux

Dostałam od właściciela katalog, na którego okładce była żarówka led e27. Nie miałam do czynienia nigdy z żarówkami, więc zagłębiłam się w tę tematykę. Pierwszy raz w życiu tak dokładnie przeglądałam oprawy led. Sądząc po ich właściwościach, są ekonomiczne i doskonale komponują się z każdym wnętrzem. Poznałam różne rodzaje innych lamp np. skoff tango, które można zamontować tuż przy schodach. Warunkują one bezpieczeństwo przejścia przez stopnie. Najbardziej popularne w katalogu były lampy kanlux. Ich różnorodność spowodowała, że zaczęłam w myślach projektować domy. Wszystkiego było tak wiele, że ciężko było zapamiętać atuty poszczególnych produktów. Najłatwiej było zapamiętać ceny. Na koniec katalogu omówione zostały lampy solarne, mające zastosowanie w ogrodach i na balkonach. Będąc już pracownicą sklepu oświetleniowego, często klienci pytali mnie o rady. Pomagałam im w wyborze kierując się tym, co sama bym wybrała. Najbardziej sprzedawane były lampy kanlux. Nie raz klienci wracali i dziękowali mi za doskonały wybór.

Mam już garstkę stałych osób, za których decyzję często podejmuję sama. Przyznam szczerze, że moja obecna praca bardzo mi się podoba, a w przyszłości chciałabym pójść na studia na kierunek wzornictwo.