Potrzebowaliśmy pokoju na wynajem w miejscowości Jasło

 

Lubimy z żoną podróżować. Każdego roku jeśli tylko pogoda dopisuje staramy się zwiedzać najbliższą okolicę jak również zaliczyć kilka dłuższych wypadów w dalej położone rejony naszego pięknego kraju. Zazwyczaj nie rezerwowaliśmy pokojów z góry, po pierwsze nie wiedzieliśmy dokładnie gdzie zastanie nas wieczór, a do tej pory zawsze znajdowaliśmy nocleg bez większych problemów.

Poszukiwania pokoju na wynajem w miejscowości Jasło

pokoje do wynajęcia JasłoNadszedł dzień kolejne wspaniałej podróży. Tak jak zazwyczaj pojechaliśmy na żywioł bez wcześniejszej rezerwacji zakwaterowania. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, że w miejscowości w której planowaliśmy znaleźć schronienie na noc odbywał się coroczny festyn. Tłumy ludzi zjechali z okolicznych miejscowości aby bawić się i świętować. Wszystkie okoliczne kwatery były zajęte. Pukaliśmy od drzwi do drzwi, ale wszystkie kwatery dwuosobowe były zajęte. Coraz bardziej zmęczeni i przerażeni wizją nocy pod gwiazdami ujrzeliśmy już ledwo widoczny szyld pokoje do wynajęcia w Jaśle. Wierząc, że faktycznie znajdziemy tam przytulny kąt zadzwoniliśmy domofonem. Zapytaliśmy się, czy znajdzie się pokój dla dwóch osób na jedną noc. Starsza Pani odpowiedziała, że został jej ostatni wolny taki pokój, policzyła za niego dość sporo, co jest częstą praktyką wszędzie kiedy wynajmuje się pokój na jedną noc. Nas jednak nie interesowała cena, chcieliśmy się tylko wykąpać i odpocząć.

Pokój nie był wielki, ale na tyle przestronny, że nie trzeba było po sobie chodzić. Był schludny i zadbany. Również łazienka do niego przylegająca była czysta i dość nowocześnie wyrządzona. Byliśmy bardzo zadowoleni że udało nam się w końcu coś znaleźć, jeszcze nigdy przez tyle lat podróży nie zdarzyła nam się taka sytuacja. Zmęczeni, ale szczęśliwi położyliśmy się spać.