Potrzebowałam poduszki na obrączki

Zbliżał się mój wielki dzień – dzień ślubu. Większość spraw była już załatwiona i wystarczyło tylko czekać na uroczystość. Jednakże wciąż nie miałam jeszcze odpowiedniej poduszki na obrączki. Czas najwyższy był ją kupić, dlatego tego dnia udałam się z moją przyjaciółka do sklepu z artykułami ślubnymi, które przydawały się każdej pannie młodej.

Zdecydowałam się na poduszkę z pudełkiem na obrączki

poduszka na obrączki z pudełkiemBez problemu otrzymałam tam taki produkt jakiego potrzebowałam. Wybór był bardzo duży, dlatego najpierw zdecydowałam się poprosić sprzedawczynię o pomoc. Poleciła mi ona kilka różnych modeli, a ja zdecydowałam że najlepsza będzie poduszka na obrączki z pudełkiem, dzięki temu będę miała od razu cały potrzebny mi komplet, który będzie do siebie dopasowany pod względem wyglądu. Poduszka była niezwykle miękka, obszyta z wierzchu delikatnym atłasem w śnieżnobiałym kolorze. Przez jej środek przewiązana była czerwona wstążka. Również na środku znajdowało się niewielkie wgłębienie, na którym można było ułożyć nasze obrączki. Pudełeczko było wykonane w takim samym czerwonym kolorze jak wstążka, którą przewiązana była poduszeczka. Miało ono kształt serca, co bardzo mi się spodobało. Od razu zdecydowałam się zakupić ten unikalny komplet, ponieważ był on dostępny w niezwykle niskiej, przystępnej cenie. Tym bardziej, że mojej przyjaciółce zestaw ten również się spodobał.

Przyznam szczerze, że po latach mogę stwierdzić, że był to bardzo dobry wybór. Poduszka okazała się wysokojakościowa i stanowiła świetną pamiątkę po tym dniu, ponieważ nie zżółkła i cały czas pięknie się prezentuje w kredensie za szybą. W pudełku można przechowywać obrączki nie obawiając się, że złoto się w nim zniszczy. Zostało ono przystosowane do przechowywania takiej biżuterii.