zajęcia pozalekcyjne

Poszukiwania placówki do zajęć pozalekcyjnych

Nazywam się Ewelina i mieszkam w Krakowie. Mój chłopak Andrzej jakiś czas temu się do mnie wprowadził i postanowiliśmy wspólnie założyć jakiś biznes. Oboje skończyliśmy wychowanie fizyczne i chcemy prowadzić zajęcia sportowe dla dzieci.

Profesjonalne zajęcia pozalekcyjne w Krakowie – dokumenty

zajęcia pozalekcyjnePosiadamy odpowiednie papiery i kwalifikacje aby móc prowadzić tego typu profesjonalne zajęcia pozalekcyjne Kraków. W Krakowie jest mnóstwo lokali, które nadają się do tego typu działalności, więc postanowiłam czegoś poszukać. Znalazłam doskonały lokal w centrum Krakowa, który idealnie nadawał się nawet na treningi bramkarskie, które planujemy prowadzić. W lokalu jest kilka sal, gdzie będzie można prowadzić treningi indywidualne z piłki nożnej, więc od razu zdecydowaliśmy się na wynajęcie tego pomieszczenia. Andrzej miał zorganizować cały niezbędny sprzęt, który jest potrzebny, żeby prowadzić zajęcia sportowe dla dzieci. Uznałam, że doskonałym pomysłem będą stroje sportowe, które można zamówić dla małych piłkarzy. Andrzej będzie prowadził treningi bramkarskie, oraz będzie odpowiadał za treningi indywidualne z piłki nożnej dla wszystkich dzieciaczków. Ja będę prowadziła zajęcia z siatkówki oraz różne ćwiczenia rozwijające. Lokal w Krakowie, który udało nam się wynająć idealnie nadaje się do tego aby odbywały się tam zajęcia sportowe do dzieci, ponieważ jest odpowiednio przystosowany. Są tam nawet szatnie i prysznice, to jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. Wiem dobrze, że interes nam wypali, ponieważ mamy odpowiednie kwalifikacje i mnóstwo zapału.

Oboje uwielbiamy pracę z dziećmi i tego typu zajęcia pozalekcyjne są naprawdę świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu przez dzieci. Andrzeja siostra ma syna i już nam zakomunikowała, że go zapisze na nasze zajęcia, ponieważ chce by był piłkarzem.