Poszukiwania ładnego domu wystawionego na sprzedaż

 

Zdecydowaliśmy się kupić z mężem dom. Na ten moment mieliśmy już dosyć mieszkania w bloku. Odpowiedniej nieruchomości poszukiwaliśmy już od kilku tygodni. Niestety, nie mogliśmy znaleźć nic konkretnego. Długo zastanawialiśmy się, gdzie moglibyśmy poszukać odpowiedniego domu przeznaczonego na sprzedaż. Porozmawiałam na ten temat z moją sąsiadką.

Potrzebowałam pomocy pośrednika sprzedaży domów

pośrednik sprzedaży domów gdyniaDowiedziałam się od niej, że w takiej sytuacji najlepiej będzie zatrudnić pośrednika sprzedaży domów. Poleciła mi ona od razu bardzo dobrego fachowca, który z pewnością mógłby mi pomóc. Był to doświadczony pośrednik sprzedaży domów Gdynia to okolica, w której posiadał bardzo dużą ilość domów i innych nieruchomości na sprzedaż. W wielu przypadkach były to domy, które można znaleźć tylko przez jego stronę, ponieważ ma on wyłączność na ich sprzedaż. Sąsiadka była przekonana, że dzięki temu uda nam się łatwiej znaleźć wymarzony dom w tej okolicy. Nie miałam nic do stracenia, dlatego zdecydowałam się od razu skontaktować z poleconym przez nią specjalistą. Muszę przyznać, że bardzo szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że okazał się on wybitnym pośrednikiem, który pomógł znaleźć nam taki dom, który spełniał wszystkie nasze oczekiwania, a przy tym był dostępny w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie.

Pośrednik pomógł nam także przy załatwieniu wszelkich formalności związanych podpisaniem umowy kupna – sprzedaży, a także podpowiedział, co powinniśmy zrobić, aby założyć księgo wieczyste domu oraz jakie formalności trzeba załatwić w Urzędzie Skarbowym. Dzięki niemu nie musieliśmy wszystkich formalności załatwiać samodzielnie, co było dla nas niezmiernie ważne i istotne. Cieszę się, że skorzystaliśmy z jego pomocy.