Poszukiwania fotografa, który wykona sesję rodzinną

 

Czas bardzo szybko leciał. Z roku na rok, ze zdziwieniem patrzyłam na to, że moje dzieci tak szybko rosną. Niedługo miały stać się dorosłe. Zdecydowałam się zamówić u fotografa sesję fotografii rodzinnej. Miałam nadzieję, że na Śląsku uda mi się znaleźć jakieś dobre studio fotograficzne, gdzie będę mogła skorzystać z takiej usługi.

Kto na Śląsku zajmuje się fotografią rodzinną?

fotografia rodzinna śląskZadzwoniłam do fotografa, wśród usług którego znajdowała się fotografia rodzinna Śląsk to region na terenie, którego oferował swoje usługi. Miał on w tym regionie kilka zakładów fotograficznych, a także oferował bezpłatny dojazd na sesje plenerowe. Zapytałam go o cenę sesji fotograficznej. Okazało się, że posiada on akurat promocję dla osób, które zdecydują się na dużą sesję fotografii rodzinnej. Cena okazała się bardzo przystępna, niska. Taka sesja składała się z wykonania kilkunastu fotografii pozowanych. Można je było wykonać w plenerze bądź specjalnie zaaranżowanym studio fotograficznym. Po sesji w ciągu kilku dni miałam dostać wywołane w wybranym formacie zdjęcia oraz zapis z sesji na płycie CD. Od razu zdecydowałam się skorzystać z jego usług. Wybrałam dogodny termin sesji, która miała odbyć się już za kilka dni. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Razem z rodziną byliśmy bardzo zadowoleni z usług tego fotografa.

Fotograf okazał się profesjonalistą. Posiadał solidny sprzęt za pomocą którego zrobił nam piękne, wyraźne zdjęcia. Następnie poddał je obróbce cyfrowej, dzięki czemu po wywołaniu na błyszczącym papierze fotograficznym prezentowały się naprawdę bardzo ładnie. Fotograf miał dużo rekwizytów i pomysłów na to, jakie zdjęcia zrobić, żeby oddały one charakter naszej rodziny. Ucieszyło mnie takie indywidualne podejście.

Źródło danych: https://fotopiwnica.pl/