Popularne skutery elektryczne dla inwalidów

 

Borykam się z ciężką niepełnosprawnością od dziesięciu lat. Uległam poważnemu wypadkowi samochodowemu i poruszam się na wózku inwalidzkim. Jest mi ciężko samodzielnie załatwiać sprawy, bo w moim mieście jest dużo barier architektonicznych. Planuję dzisiaj kupić sobie nowoczesny skuter elektryczny, dzięki któremu mogłabym być bardziej mobilna.

Bogata oferta elektrycznych pojazdów w sklepie internetowym

elektryczny skuter inwalidzkiWejdę zaraz na stronę znanego sklepu medycznego, w którym cały asortyment objęty został trzydziestoprocentowym rabatem. Jest to bardzo kusząca propozycja i spora oszczędność. Interesuje mnie skuter, który posiada najlepsze akumulatory, aby jak najrzadziej ładować pojazd. Jak się okazuje, są modele skuterów, które po jednym naładowaniu mogą przejechać nawet sześćdziesiąt kilometrów. Drugim istotnym dla mnie elementem wyposażenia pojazdu jest obrotowy i regulowany fotel oraz regulowana kierownica. Jestem dość niską osobą i muszę mieć dobrze przystosowany do siebie pojazd. Właśnie taki elektryczny skuter inwalidzki znalazłam za cztery tysiące trzysta złotych. Skuter ten jest bardzo elegancki i wyposażony w najnowocześniejsze gadżety. Zwróciłam uwagę na to, że pojazd ten ma specjalny schowek na telefon komórkowy, butelkę z wodą oraz kolorowy klakson. Posiada również najlepsze oświetlenie typu LED, duży kosz na zakupy oraz pokrowiec przeciwdeszczowy. Jestem zachwycona tym modelem i nie będę się dłużej zastanawiać, tylko od razu go zamawiam.

Udało mi się zamówić elektryczny skuter, za który zapłaciłam niecałe trzy tysiące złotych. W sklepie stacjonarnym musiałabym wydać około pięciu tysięcy. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i już nie mogę się doczekać, kiedy dotrze do mnie skuter. W końcu będę mogła poczuć się bardziej niezależna i samodzielna.